Támogatás

Tisztelt cím/moderátor/üzemeltető/akárki

KB 2 hete átutaltam a megadott mennyiségű BTC -t. Nem qr kódon keresztül hanem coinbase "utalással". Az összeg ugyan elment de mind a mai napig nem kaptam meg a támogatás cserébe ígért szolgáltatásokat. A weboldalon keresztül ezzel kapcsolatban több üzenetet is küldtem amire válasz nem érkezett. A mai világban 3000 ft nem a világ, és ha csak támogatásként kéne odaadnom akkor is megtenném, de jelengel egy kicsit átverve érzem magam. Ha van bárkinek tapasztalata, esetleges megoldási javaslata kérem ne tartsa magába.

• Üdv @venezei! Milyen szolgáltatásokra gondolsz? Az én értelmezésemben csak adfly mentességet ad az oldal, a támogatásért cserébe és az egy dolog nem több.
  • szerkesztette ezt: November 8
    Épp elég :D De jogos. Korrigálom: szolgáltatás (adfly mentesség)
  • szerkesztette ezt: November 8
    @venezei szia, bitcoin esetén pontosan ugyanazt az összeget kell elküldeni bitcoinban, amit mutat az SB támogatási opció, ha egy számot félre ütsz már nem kapod meg az adfly mentességet, a bitcoinod pedig átmegy, de potyára, a te esetedben szerintem az történt, hogy vagy félre ütötted az összeget, vagy az utalási költséget az összegedből vette le coinbase rendszere ezért a kívánt összeg nem volt hogy átmenjen. Másik opció, hogy rossz bitcoin címre küldted és az utolsó opció hogy kifutottál a küldési időből ami 30 perc egy darab tranzakcióra :)
  • A QR kód esetén ott a másolás opció. Mindent azon keresztül csináltam, elrontani nem igazán lehet :D Még a tranzakciós költség se vitte el minuszba, mert azt rászámolja a coinbase.
  • @venezei rászámolja kivéve ha az elutalt összegből vonta le, volt elég összeged az utalásig költséghez is? :) nem léptél ki a 30 perces időkeretből sem? :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.