Erkenci kus Korai madár

szerkesztette ezt: November 8 itt: Sorozatok
Kedveseim :) Csaxólnék, hogy az Erkenci kus-Korai madár sorozatot le kellene valahogyűbúvölni a youról, mert a 35.résztől kezdve-amugy 51 részes - csak ott van fenn, és ismerjük milyenek.Namost baromira kellemetlen, ha egy sori befejezetlen, igy arra kérem a kedves fiukat-lányokat-kutyákat :) Bocsi, szedje már le valaki a 35.résztől a youtoube-ről, és töltse fel egy másik megosztóra IS. MILLIÓNYI köszönet érte ha megteszi valaki :) @benassy?????tsóközönke.....

• szerkesztette ezt: November 8
    @sarahkerrigan
    Átmásoltam volna ide a linkeket mert könnyű meló de fent van szerintem 51-ig
    az egész szörnyület :smiley: (szerintem persze)
    https://www.sorozatbarat.online/episode/236245/Erkenci_Kus_online_sorozat_01_evad_36_resz
    ui:
    Ha úgy érted hogy leszedni és ide kizárólag SB oldalára feltenni ...hát azt nem lehet.

• Igen kedves @andakszin, fenn van, de csak a you-n. És ott nagyon nem biztos a hely, na meg sokan reklamálnak/tak akik külföldről soribariznak, hogy nekik a you le van tiltva - passz. ezt mondjuk nemtom igy van-e, de megy a kéregetés. Tudom, egy link is link, és jó ha az is van, csak gondoltam szólok. Nnnna csak ennyi lett volna.Ha eddig nem törölték, akkor mondjuk lehet nem is fogják majd onnan, de bármilyen szörnyület is valami, ha befejezetlen akkor az bosszantó. Tudom: Andaxin :) Na pá
    @sarahkerrigan
    A youtoube pont ugyanolyan megosztó oldal mint pl a clipwatching.
    Azt kellene elcsípni aki feltette youtoubra és elkérni a videót mert onnan manapság nem tudunk lekapni semmit ,ha pár hónappal ezelőtt szóltál volna semmi gond.
    (ezzel:Internet Download Manager v6.35.)
    Az hogy nekem nem tetszik az a cucc ami neked az ne bántson téged :smile:
    Kézcsók
    Hábasszus, mindig le vagyok maradva egy brossurával.... :( Ilyen azénformám, már más is mondta. De azért köszikeh :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.