Eltűntnek nyilvánítva

szerkesztette ezt: September 22 itt: Sorozatok
Kérném azokat akik filmeket töltenek fel az oldalra, hogy a fenti sorozat 2. és a 3. évad részeit legyenek szivesek és töltsék fel újra egy olyan megosztóra amiról jól nézhetők a részek!! Jelenleg a " Smet.eu " megosztón vannak fenn a részek, de erről a megosztóról nagyon rossz minőségben nézhetők meg a részek !!
Aki tud és lehetősége van rá segítsen és töltse újra ezt a két évadod!! Előre is köszönöm annak aki segít !!

• Szia ! @Ingyen !!
    Tudnál segíteni a 2. és a 3. évad részeinek egy jól lejátszható megoszutóra való feltöltésében??
    Előre is köszi !
    Üdv. Zoli
  • Szia! @erzsisolt !!
    Tudnál segíteni??
    Ennek a sorozatnak a 2.évad 2. része nagy rossz minőségű a végén már hiányzik a hang is !! Feltöltenéd ezt a részt egy másik megosztóra!!
    Előre is köszi!!
    Elképzelhető, hogy ennél a sorozatnál még lessz hasonló kérésem, mert azok a részek amik a Smet.eu megosztóra vannak feltöltve szerintem mind rosszak lesznek!
  • @zoli50 A 2. évad 2. részét sajnos nem találom :(
  • Szia! @erzsisolt !!
    Köszi az üzenetet ! Elszomoritottál !!
    Ha netán valahol megtalálnád ! tedd légyszi fel és szóljál!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @andakszin !!
    Sajnos amit feltöltöttél azzal is gond van !! Az utolsó negyedórában nincs hang !!
    Egyébként nagyon szépen köszönöm a segítségedet!! Amennyiben találnál egy olyan 2. részt ahol végig van hang azt nagyon megköszönném, ha feltudnád tölteni!!
    Igy sajnos élvezhetetlen ez a rész !!
    Üdv. Zoli
  • @zoli50
    Ez van ezt találtam
  • @erzsisolt és @andakszin !!
    A 2. évad 3. része is gagyi ami jelenleg fenn van! Kértem a törlését!! Valamelyiktek tudná ezt is pótolni ??
    Üdv.- Zoli
  • Szia! @andakszin !!
    A sorozat 2. évadjából hiányoznak a 2-3-7-8-9-10-11-12-14-15 részek!! Ezek mind Smet.eu megosztón voltak és arról egyszerüen nézhetetlenek a részek!! Hiba jelzést küldtem mindre és törlték is őket!! Most fel kellene tölteni a hiányzó részeket egy jól lejátszaható megosztóra ! Tudnál Nekem ebbe segíteni? vagy tudnál valakit aki feltöltené a hiányzó részeket, hogy végre megnézhesem őket, meg megnézhessék sokan mások is !! Bizok benned és várom a segítségedet!! Amit előre is megköszönök!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @edina537461 !!
    Bocsi, hogy zavarlak ! A fenti sorozatban a 3. évadnál látom hogy részeket töltöttéál fel!!
    A 2. évadban a fentiekben már felsoroltam, hogy melyik részek hiányoznak!!
    2-3-7-8-9-10-11-12-14-15 részek!! Tudnál segíteni és ezeket a hiányzó részeket fel tudnád tölteni " vidstore " vagy " indavideo" megosztórkra, mert ezekről nagyon tökéletesen nézhetőek a részek!!
    Előre is köszi a segítségedet!! Nagyon szeretném én és többen mások is ezeket a hiányzó részeket is megnézni!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @andakszin !!
    A fent irtakkal kapcsolatban mikor tudnál segíteni ?? Nagyon szeretném a 2. évadot teljesen megnézni !!
    Várom megtisztelő válaszodat!!
    Üdv. Zoli !!
  • szerkesztette ezt: November 16
    @zoli50
    9.ig felraknám
  • Szia!
    @andakszin !!
    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!! Már nézem is az újonnan feltöltött részeket!!
    Nagyon rendes vagy !! A segítségeddel végre talán sikeről ezt a sorozatot végig néznem !!
    Üdv. Zoli
  • @zoli50
    Sajnálatos módon nem én voltam hanem egy névtelen Videobin
  • én voltam.
  • Szia! @edina537461 !!
    Nagyon szépen köszönöm a 2 évad hiányzó részeinek a feltöltését !!
    Már nézem is az ujra töltött részeket!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @edina537461 !!
    Végre a Te segítségeddel sikerült ennek a sorozatnak a 2. évadját is végig néznem !! Belefogtam a 3. évadba és itt is azt tapasztaltam, mint a 2. évadnál!! Azok a részek amik a " Smet.eu " megosztóra vannak feltéve szinte nézhetetlenek!!
    Nagyon szépen kérlek segíts és tedd nekem fel a 3. évad alábbi részeit azokra a megosztórkra amikre már a 2 évadnál is feltetted a hiányzó részeket!!
    2.-3.-4.-5.-6.-7.-8.-9.-10.-11.-12.-13.-15.-16.-17.-18.-19 részek hiányoznak !!
    Előre is nagyon nagyon szépen megköszönöm a segítségedet!!
    Üdv. Zoli
  • persze csak türelem köszönöm.
  • Szia! @edina537461 !!
    Én köszönöm nagyon nagyon szépen a segítségedet!! Természetesen türelmes vagyok!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! ! @edina537461 !!
    Nagyon nagyon szépen köszönöm a 3. évad hiányzó részeinek a feltöltését ! Én is néztem az általad feltöltött részeket egymás után! A 19.résznél vagyok, de ezt még Te sem töltötted felé, bízom benne, hogy feltöltöd ezt is és akkor végzek ezzel a sorozattal is !!
    Üdv. Zoli !!

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.