Line of duty

nagyon jó angol bűnügyi sorozat.
rengeteg meglepetés van benne.
annak ajánlom főleg, aki nem vérre vágyik, hanem értékeli a logikus összefüggéseket.
a színészek is jók.
érdemes megnézni.

• Végre elindult a fordítása, köszönet és várom a folytatást, nagyon jó sori!
  • @bohoc962 :smiley:
    Látod végre mozgásba jött :smiley:
  • lehet tudni valamit a fordításról? nagyon nem készül felirat...
  • sajnos az nem derül ki ezen a linken, hogy mikor tervezik a következőt...
    mindegy, várunk. köszönöm.
  • @RM70 álljunk már meg egy kicsit, szerinted ezt ki tudja előre, hogy XY fordító mikor van kész,mikor fordít, mikor ér rá, mikor van erre ereje, idege, kedve stb? ezt maga a fordító se tudja sokszor megmondani, mert megvan a saját élete, munkája ,családja és mindig közbejöhet valami, a fenti linkhez az volt oda írva, hogy ott nyomon követheted ,nem azt , hogy mikor lesz felirat, nyilván azt senki nem tudja majd megmondani, meg kell elégedni azzal, ami rendelkezésre áll és tessék tisztelni a hobbifordítók munkáját, mert ingyen pazarolják rátok az időt , miközben követelőzés megy , jogában áll abbahagyni is ,ha nincs kedve, ideje, vagy lehetősége fordítani,de attól még nem áll jogában senkinek piszkálni őket :)
  • kedves #benassy, a hozzászólásom nem követelődzést takar, hanem inkább hozzá nem értést. ha a fenti linkre kattintok, beadja a sorozatot, amit naponta csekkolok, mert sajnos már nem jönnek az értesítések email-ben. nem állt szándékomban sem ócsárolni, sem pedig sürgetni senkit, pusztán nem értem, hogy míg az előző 4 évad viszonylag gyorsan megvolt, mi történt utána, esetleg más fordítja-e, stb. nem tudom, hogyan működnek itt a dolgok, lehet-e, hogy megállnak a fordítással pl. mert csak tizen ember nézi. szóval csak érdeklődtem, nem kell ezt piszkálódásnak beállítani.
  • szerkesztette ezt: October 4
    mit nem lehet érteni ezen? nem mindenki nyugdíjas és időmilliomos, akkor megcsinálja, amikor ő akarja, csak azért mert sürgetitek nem fogja a családját, munkáját stb a szomszédra bízni a fordító, nagyjából az összes évadot ugyanazok a személyek fordították ha jól láttam. Tök mindegy mi az indok, ha pl még egy gyereke született a fordítónak attól te úgysem leszel nyugodtabb és a felirat sem fog gyorsabban jönni, tessék megérteni :D
  • szerkesztette ezt: October 4
    @RM70 :smiley: Mit nem lehet ezen érteni?? :smile:
    A megadott linken kell a feliratot keresni mindenhez még filmekhez is.
    Ha naponta csekkolod ahogy írod akkor ott látni fogod hogy mikor van új felirat :smiley:
    Akkor mi frászkarikáért érdeklődsz itt ? :smiley:
    Ha nem jönnek az emil értesítések akkor nem tudsz 3 percet arra szánni hogy körülnézz hogy mi tötrént itt?
    Ezen a linken simán meg tudod nézni itt az oldalon hogy mi frissült katt a nyilra:
    https://www.sorozatbarat.online/updates/2019-10-04
    --------------------------------------------------------------------------
    Ha erre a sárgára kattintasz akkor hallgathatsz egy vidám dalocskát :smile:
    Tőlem ajándékba :smiley:
    https://openload.co/f/Gdp_M2P2ydw/1_-_Lizzo_-_Truth_Hurts.mp3

• nagyon aranyosak vagytok. :) én már semmit nem értek :smiley:
    rengeteg sorozatnál jelöltem, h szeretnék értesítést, épp azért, mert így kényelmesebb. végül is gondolom segítségképpen volt ez az email-lehetőség.
    most mindennap ránézek éjjel kb 15 sorozatra, hogy van-e friss rész.
  • @RM70 miért éjjel nézed ? :smiley:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.