Cobra11 sorozat

A sorozat 5.évad 5. része a jelenleg fent lévő megosztóról nem nézhető meg !!
Kérném, hogy töltse fel valaki ezt a részt újra!!
Előre is köszönöm annak aki segít!!
Üdv. Zoli

• @zoli50 beküldtem
  • Szia! ! @Luna11 !!
    Köszönöm, már meg is néztem!!
    De sajnos a 6. évad 1 része nem teljesen van feltöltve ! Egy nagy rész hiányzik a végéből! Feltöltenéd ezt a részt is újra, ha megkérhetlek rá ?? Köszi előre is !!
    Lehet, hogy lesz ezzel a sorozattal még ilyen hasonló problémám, ! Kereshetlek velük ? Segítenél majd ??
    Üdv. Zoli
  • @Luna11 !
    A 6.évad mind a 8 része jelenleg nézhetetlen!! Megkérnélek, hogy tedd fel mind a 8 részt újra!! Köszi!!
    Üdv. Zoli
  • Nem én tettem fel a 6. évadot. Én csak a hiányzókat pótolgatom, de majd a héten beküldöm. @zoli50
  • @Luna11
    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet !! Már nézem is a feltöltött részeket a 6. évadból !!
    Üdv. Zoli
  • @zoli50 szívesen :) Jó száguldozást :smiley:
  • Szia! @Luna11 !!
    Most fejeztem be a 6. évadot és elszerettem volna kezdeni a 7. évadot is, de arról a megosztóról amin jelenleg fenn vannak a részek nem nézhető meg!!
    Megszeretnélek ismételten kérni. hogy tedd fel a 7. évadot is egy jól nézhető megosztóra!!
    Előre is köszi !
    Üdv. Zoli
  • Szia! @Luna11 !!
    Sikerült végig néznem a 7. évadot ! Természetesen a Te segítségeddel !! Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél! Már a 8. évadot is majdnem végig sikerült néznem, de a 2 és az 5. részek sajnos azzal a megosztóval amivel fenn vannak nem nézhetőek meg! A hiba jelzéseket mind a két részre elküldtem!! Légyszives pótóld ezt a két részt is . hogy végig nézhessem a 8. évadot is ! Köszi az ismételt segítséget előre is !! Úgy látom, hogy ebbe a sorozatba végig rád fogok szorulni, ha nem gond, mert nagyon szeretném ezt a sorozatot végig nézni!! Nagyon tetszik ez a sorozat!!
    Üdv. Zoli !
  • Szia! @Luna11 !!
    Ismételten kérném a segítségedet!!
    A 9.évadnál nem nézhető a " Túszjárat 2.része !
    Továbbá nem nézhető a 9.évad 2. 3. 4. részei sem ! A hiba jelzéseket elküldtem mindre !! Előre is köszi a saegítségedet!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @Luna11 !!
    Már a 9.évad 5 és a 6. részét sem tudom megnézni!! A jelenleg fentlévő megosztót nem lehet megnyitni!! A hiba jelentést elküldtem rájuk!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @edina537461 !!
    A COBRA 11 című sorozat 10.évadjának az 1. 2. 3. 4. 5. 6. részeit Te tröltötted fel! Sajnos a Smet. eu megosztóról ezek a részek nem nézhetőek meg! Megkérnélek, hogy töltsd fel ezeket a részeket a másik jól lejátszható megosztóra !!
    Előre is köszi !
    Üdv. Zoli
  • Szia! @Luna11 !!
    A Smet.eu megosztó nem érhető el ! Azt irja ki hogy az IP cím nem található! Talán törölték!! Ezek alapján az összes Smet.eu megosztóra feltöltött film elveszett!!
    Üdv. Zoli
  • Smet. eu oldalt én nem használtam.
  • Szia! Luna11 !
    Tudom hogy Te nem hasaználtál Smet.eu megosztót!! Sajnos a Cobra 11 sorozat részei nagy részben Smet.eu. megosztra lettek feltéve valaki által, név a megosztó melett nincs !!
    Ismét megkérlek, hogy pótóld a fent már írt 9.évad hiányzó részeit!!
    Előre is köszönöm a segítségedet!!
    Üdv. Zoli
  • Szia! @Luna11 !!
    A 10 évad 3 része az új feltöltéssel sem indul el !! Jeleztem a hibát! Biztos törölni fogják!!
    Feltudnád újra töltreni ??
    Előre is köszi !
    Üdv. Zoli!!
  • Szia! @Luna11 !!
    A 11.évad 1 része a jelenleg fenn lévő megosztóról nem nézhető ! A hibajelzést elküldtem! !! Fel tudnád ezt a részt is tölteni egy jól lejátszható megosztóra??
    Köszi az eddigi feltöltéseidet! Nagyon rendes vagy!!
    Üdv. Zoli !
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.