Az étterem c. svéd sorozat

Megnéztem Az étterem c. svéd sorozat 1. évadát, nagyon tetszett. A film alatti kommentekben olvastam, hogy az egyik tv csatorna leadta a teljes 2 évadot. Szépen kérem - ha lehet - egy hozzáértő töltse fel a SB oldalra a 2. évadot is. Előre is köszönöm a fáradságotokat, nagyon értékelem. https://www.sorozatbarat.online/video/series/6549/Az_etterem_online_sorozat/01_evad

• nem foglalkozott vele senki ezért nincs a 2 évad sehol ,csak tévében nézhető egyenlőre :)
  • Nagyon köszönöm a fáradságodat kedves @benassy . Szép napot, minden jót kívánok.
  • szívesen :smile:
  • szerkesztette ezt: November 22
    Most megy, az Epic Drama csatornán a II. évad 1,2,3 részét adták le egymás után. November 25-n reggel 6:25-l délelőtt 11:29-g lesz majd a 4,5,6,7,8. részek az Epic Drama csatornán. Ahogy nézem az első 3 részt már nem ismétlik meg, csak következő 5-t.
  • Köszönöm az információt @Meggi56 , de sajnos nem tudom az Epic Drama csatornát nézni...reménykedtem, ill. reménykedem, hogy talán valaki majd fel tudja tölteni...
  • Egyenlőre egyik csatornán sem találtam meg, a Epic Drama oldalán is csak a II. 1-s részét lehetett megnézni a neten. Szerettem volna megnézni a 2. 3. részt is mert hétfőn hajnalban már a 4. résszel kezdenek, majd kipróbálom van-e lehetőség élőben nézni az Epic Drama oldalán amikor adják.
  • Ha lemegy az egész évad,valszeg fel lesz tőltve egyszerre,ígyvolt az 1.évadnál is. :smile:
  • Nagyon köszönöm az információkat...türelemmel várok....
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.