Kategóriák ikon!

szerkesztette ezt: July 8 itt: Egyebek
Üdv minden sorozatbarát tagnak. Szerintem jó lenne egy kategória ikon az oldalra. Azért mert így könnyebben válogathatnánk a sorozatok köszt. Így például elöbb találnánkrá kevésbé ismert de jó sorozatokra.

A ketegória típusok: Horror, anime, vígjáték, nyelvek szerint vagy akár még szóbajöhet a lezárult és a nem befejezett sorozatok közötti választás.

Ennyit szerettem volna elmondani. (minél több a hozzászólás és a megtekintés annál hamarabb veszi észre a vezetőség. Köszi.)

• @Galaxy1 a Sorozatok menüpontban vannak kategóriák, de mondjuk Feliratos és Szinkronos kategóriának én is örülnék, mert most kifejezetten a feliratos sorozatokra vadászom, mivel az agyam zsigerből elutasítja a szinkront és így könnyebb lenne megtalálni őket, mint így, hogy sok sorozatnál az összes évadot végig kell pörgetni, ha tudni akarod, melyik szinkronos és melyik nem az.
  • műfajnak külön fül szerintem teljesen felesleges, ha a Sorozatok menüpont alatt azonnal megtalálod, az tökre ugyanannyi kattintásba kerülne, mint a a Sorozatok fülre kattintani... :)
    @Violetta2 van külön feliratos menü is https://www.sorozatbarat.online/subtitles
  • @benassy köszi, ezért jár neked 5 :star: :star: :star: :star: :star: :)
  • Én megszoktam a jelenlegi funkciógombokat, és tudom, hogy a kategóriák a "Sorozatok" gomb alatt találhatóak, de @Galaxy1 felvetését támogatom.
    Kicsit továbbgondoltam, és egyszerűbb lenne pusztán a "Sorozatok" gombot átcserélni "Kategóriák" gombra, hisz azon az oldalon az a legfontosabb funkció, így a neve is tükrözné azt, tehát praktikusabb is lenne.
    Ha nem változtatható, gond nélkül tudomásul veszem. :)
  • @Frame borzalmasan semmi értelme, egyrészt semmi nem változik, ha átnevezik, uagyanannyi kattintásod marad továbbra is, másrészt nem csak kategóriák vannak ott hanem minden, ezért lett a neve Sorozatok mert ez magába foglalja hogy ott keresheted őket minden alapján :D
  • Annyival lehetne még kiegészíteni az oldal funkcióit, hogy a "Sorozatok" gombra kattintva, a megjelenő címkék közül ne csak egyet lehessen kiválasztani, így könnyebb lenne a sorozatok közötti keresgélés. :smile:
  • @erah94 volt már erről szó hogy lesz ilyesmi, csak nem tudni melyik évszázadban :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.