Johan Falk 02. évad - 05. rész

Johan Falk 02. évad - 05. rész
Tisztelettel érdeklődnék, hogy a Johan Falk 02. évad - 05. részét fel tudná e tenni akinek megvan?
Az évadot a @Gabcsi110 tette fel, Neki írtam privátban, de nem reagált a levelemre.
Előre is köszönöm szépen! :smile:

• @duhos :smile:
    Nem kell mindjárt könnyeket hullatni ! :smiley:
    A háttérben komoly munkálatok folytak , és ennek eredményeként találtam a
    Johan Falk: Barninfiltratören (2012) című részre ami úgy látom nem szerepel a 2012-es
    részekben.
    De...lehet hogy tévedek..
  • Kedves @Ingyen !
    Köszönöm szépen a háttérben folytatott komoly munkálataid, s eredményét, a megosztásod! A további munkálataidhoz kívánok jó erőt és egészséget! :innocent:
  • szerkesztette ezt: May 18
    @duhos
    Írj ha fent van ez a rész 2 x :smiley:
  • Egyenlőre csak az Openload.co #1 van fent, de indul a videó, ami már sok Openload.co-nál nem. Ez az egy Nekem nagyon is elég! Még egyszer köszönöm szépen! :smiley:
  • szerkesztette ezt: May 18
    Több mint 1 GB azért raktam openloadra ,ez a 2012 "sorozat" egyébkén különálló nagyfilmemek gyüjteménye

https://kritikustomeg.org/folytatas/1776/johan-falk-filmek
  • Kedves @Ingyen !
    Köszönöm szépen ezt az információt, megnéztem, de sajnálatomra itt csak bemutatók, tájékoztató videók vannak, amik pár percesek csak. :cry:
    Kíváncsi lennék a 2015. "sorozatra+, de azt nem tudom hol találnám meg. Ebben tudnál segíteni? A 2012 "sorozat" valóban mindegyik cca. másfél órásak, ami nem zavar, sőt! :smile:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.