Sorsdöntő lövés (Shots Fired) 1. évad 3.résztől

Tisztelt Cím!

Segítséget szeretnék kérni, hogy a megadott lejátszókon nem lehet megnézni a filmet a 3.résztől, pedig elég izgalmas.

Ezúton kérném a segítséget, hogy más lejátszón is lehessen nézni.

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

• Nekem indul a 3,4,5 rész is igaz lassabban tölt be, csúcsidő van !
  • Nekem nagyon szakadozva jön be és élvezhetetlen, minden szónál megáll.
    De, megpróbálom más időpontban nézni.

Köszönöm a válaszodat!
  • szerkesztette ezt: May 15
    @juvita
    Felraktam az egész évadot újra az is???????
    Még bele sem nézett senki !!
    https://i.imgur.com/UF5kpYG.png
  • @Ingyen meg se nézte :joy:
  • Nem számít
  • Köszönöm , meg fofom nézni, csak eddig nem volt időm!
  • @juvita nagyon komolytalan vagy, egyrészt folyamatosan jönnek tőled a kérések megállás nélkül mindenféle pótlásra, amit meg se nézel, se kérés előtt se utána :) így akkor ne nagyon csodálkozz, ha a jövőben semmilyen kéréseddel nem fog foglalkozni senki. Figyelmetlen is vagy, sokszor olyan sorozatok évadjaiból kérsz több részt, aminek soha nem is volt több része, ebből arra tudok következtetni, hogy meg se nézed az adott évadot, csak előre kéred mintha fizetnének érte... :)
  • Kedves benassy!

Nem értek veled egyet, ne haragudj, mert ezt az sorozatot nem tudtam akkor rögtön megnézni, de amiket eddig írtam sőt ezt is másnap megnéztem. És meg is szoktam köszönni.

Nem érzem magam komolytalannak koromnál fogva sem, és egyáltalán. Nyilván ha írok akkor azért írok, ha mód van rá akkor segítséget kérjek és utána megköszönve , meg is nézem.

Továbbá, ,ha Te is megnézed a korábbi válaszokban , van olyan sorozat amiből teljes évad is hiányzik és írták, hogy az nincs meg. Én ha egy sorozatot nézek szeretném folyamatában megnézni, és előtte megnézem, hogy meg van-e minden rész.

Gondolom más is úgy néz egy sorozatot, hogy nem hiányosan, hanem szeretné egyben látni, ha mód van rá.
    De ez csak az én véleményem talán.

Bocs a vélemény különbségért!

• @juvita nem azzal van a gond hogy nem köszönted meg , hanem a figyelmetlenséggel leginkább :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.