Különleges ügyosztály:Meggyalázott áldozatok ✔️

szerkesztette ezt: April 25 itt: Sorozatok
Sajnos a 14.évadtól hiányoznak a linkek,ha esetleg valaki tudná pótolni annak nagyon tudnék örülni,mert szeretném tovább nézni a sorozatot.
Előre is köszönöm szépen!
kobe86

• folyamatban
  • Köszönöm! :)
  • Annyi gond van csak,hogy eléggé el van csúszva a hang és így nehéz követni ki mit mond.
  • hol és milyen hang van elcsúszva? :)
  • A frissen feltöltött részeknél a beszéd vagy hang el van csúszva.
    Nem tudom ennél jobban megfogalmazni,bocsánat. :(
    Valahogy az egész csúszik.
    Mindegy nézem így is,csak nagyon kell koncentrálni ,hogy követni tudjam ki mit mond.

• szerkesztette ezt: April 24
    az teljesen kizárt, semmi baja sincs, vagy neked nagyon lassú a neted és szétesik a kép a hangtól ,vagy valami más probléma,de a videók hangjának semmi baja :)
  • Értem,azért köszönöm.
  • szerkesztette ezt: April 27
    A 15.évadot is tudná valaki pótolni?
    Az 1.-2. rész fent van ,de nincs felirat.
    Néhány rész fent van, de hiába nyomok a cc gombra nem jelenik meg a felirat.
  • Elnézést kérek a folytonos zaklatásért,de de lenne rá lehetőség,hogy a 16.évad is pótolva legyen?
    Előre is nagyon szépen köszönöm!
  • Köszönöm szépen,már nézem . :)
  • Én is köszönöm, esetleg kérhetném a 12. évad 3. részét is? (Behave) Az egész évad hiányzik, de ezt a részt nagyon keresem, akár angolul is.
  • @kedike
    Ott van az :smile:
  • Hű, nagyon köszönöm, ez gyors volt!
  • Jó Estét!
    A 18.évad pótlására is van esély és lehetőség?
    Előre is nagyon szépen köszönöm illetve köszönöm szépen az eddigieket is! :)
  • Azt hiszem kész :smile:
  • Nagyon szépen köszönöm! Szuperek vagytok! :)
  • Jó Estét!
    19.évad 2. részénél nem jelenik meg a felirat sem az Openloadnál sem pedig az Openload2-nél,hiába megyek a cc gombra.
  • Jó Estét!
    Sajnos 19/22. résszel is ugyanaz a gondom,mint a 2.al.
    Nem jelenik meg a a felirat.
  • van másik link annál lesz felirat :)
  • Köszönöm! :)
  • Sziasztok! A 9. évadot próbálnám nézni, de nálam is rettenetesen csúszik a hang. A gépem bika erős, a netem pedig bika gyors, szóval az nem lehet a gond :)
  • szerkesztette ezt: May 21
    @micimary akkor ki is dobhatod a bika gyors gépedet a neteddel együtt, mert semmi baja a hangoknak, olyankor csinálja ezt mikor lassan streameli a videókat, szóval az a bika gyors netedet megeheted vacsira :smiley: ezekre a videókra ócska gép is elég pár megabites nettel, a megosztó úgyis akkora sávszélt oszt ki a streamelésre amennyit akar
  • Ok, csak akkor nem értem, hogy eddig miért nem volt ilyen - ezer éve nézek itt filmeket :)
  • @micimary már írtam, a megosztó akkora sebességgel engedi amennyi épp tőle telik ,gyorsabban nem fog menni, terheltségtől függ és hogy melyik szerveren keresztül kapod :)
  • Köszi benassy :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.