bitcoin.....

Tisztelt Moderátor! Én szerettem volna támogatójuk lenni de mivel angolul nem tudok és szerintem az oldal látógatói közül sem mindenki tud, így nem tudom megoldani a Bitcoin vásárlást,- ezért írja már meg hogy miért nem lehet forintba támogatni ezt az oldalt???!!! Üdv. banya66
«134

• Sziasztok!
    Nagyon szívesen támogatnám az oldalt de nem ilyen formában! Forintban és átutalással vagy másmilyen fizetési móddal szeretném! Üdvözlettel: hadine
  • szerkesztette ezt: March 9
    Egyetlen kérdésem van:
    Lehetséges az, hogy EGYETLEN bitcoinos számláról a családom minden érintett tagjának kifizessem a díjat, természetesen, feltüntetve minden illető felhasználónevét, vagy ami szükséges a megkülönböztetéshez?
  • Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Forintban, átutalással nagyon szívesen támogatnám az oldalt. Bitcoinnal viszont nem tudom.
    @Frame simán lehetséges, mindegyik személy nevével belépsz és kifizeted ugyanabból a bitcoin fiókodból a kiválasztott összeget :) a bitcoin fizetés teljesen anonim senkinek sincs semmilyen adata használva, mentve :)
    Sziasztok,Ausztriából nyitottam egy Bitpanda fiókot. Nem tudom hogy érted a "teljesen anonim" kifejezést de én még így nem lettem letapogatva! Most ismerkedem a BitCoin àtutalásokkal,befizetésekkel,kifizetésekkel,stb...A regisztráció nem volt semmi!!! Videón keresztül kellett igazolnoim magam,személyi kártyámat mutogatni elöröl-hátulról,hajtogatni a kártyát,az arcom mellé helyezni,felolvasni,kérdésekre válaszolni...Anyám,ilyet még nem pipáltam. A következö lépés a befizetés lesz. Azonnali átutalás,Skrill,Banki átutalás...stb. Amint lerendezem azonnal fizetek mert ez már így is úgy is esedékes. Amit töletek már kaptam azt nem tudom eléggé meghálálni.
    Most még így állok:
    https://kepkuldes.com/image/6EfFXm
  • szerkesztette ezt: March 10
    Hááát, lett egy kis problémám. Nagy lelkesen indítottam bitcoin ügyben :innocent: , amikor konzultáltam a családom hozzáértő tagjával, aki kezeli is a pénzeimet, és nem mellesleg jól is járok vele.
    A legenyhébb kifejezése az volt, hogy "Te teljesen hülye vagy!" Kaptam a fejemre rendesen. Nyitni és fenntartani egy olyan számlát, amire egy évben csak egyszer van szükségem (én az éves díjat választanám), hogy a szavait idézzem, "hatalmas baromság".
    Az éves díjat korrektnek tartja, azt is megérti, hogy segíteném a nekem tetsző oldal működését, ezekkel nem is volt baja, hanem a számla fenntartási díjon akadt ki, ami éves szinten többszöröse lesz a tényleges kifizetésnek.
    Annyit szidott, hogy percekig hallgathattam, és tőlem szokatlanul, nem is tudtam visszabeszélni neki, mert nem volt ütős érv a kezemben.
    Hogy a háta mögött partizánkodjak a számlanyitással, kizárt, mert azonnal lebuknék, ráadásul azzal zárt, hogy "Ígérd meg, hogy nem csinálsz ekkora butaságot!"
    A családi béke fenntartása forog kockán, és most két tűz közé kerültem.
    Én támogatnám az SB oldalát, de ilyen formában nem engedik.
    Szóval ....??????? :cry: :cry: :cry:
  • Szívesen támogatnám én is az oldalt. De csak forint átutalással tudom megoldani. Az éves megoldás érdekel. Benassy, ha van ötleted, kérlek add elő nekünk!
  • @Platoon nincs ötletem , nem én vagyok az üzemeltető, tulajdonos,de majd valaki , aki illetékes ez ügyben majd elmondja az álláspontját :smile:
    A PayPal számlámat is támogatás véget csináltam, de már törölték
    azon az oldalon a lehetőséget, ott is bitcoin és SMS van!
    Rühelem az SMS-t de csak azt tudom használni.
    Hülye vagyok a bitcoin-hoz.
    És Frame írása,
    köpni nyelni nem tudok.
    Most már ősembernek érzem magam.
  • @Frame ezt a számla fenntartási költséget hol láttad? :) megnézném én is :D
  • Szerintem nincs semmi fenntartási költség. A BitPanda oldal regisztrálásánál semmi banki adatot nem kértek. Csak a személyi adataimat kellett megadnom de azt viszont töbszöri ellenörzés mellett. Elolvastam a kisbetüs AGB leírást és szó sincs benne konto költségröl. Tehát nem is létezik. Természetesen meg érdeklödök tovább.
  • OK,léteznek díjak de csak eladás,vásárlás és különféle kereskedések után. Pld: bitcoin vásárlás esetén 1,49% eladás esetén 1,29%.
  • Régóta vártam a támogatási lehetőséget, és már nyúltam a bankkártyámért, hogy intézem, ahogy a támogatás oldalt megnyitottam. De ez a bitcoin dolog nekem nem fog menni. Sajnálom, hogy ezt a megoldást választottátok. :(
  • @benassy - Én sehol, van szakértőm, és éppen tőle kaptam a lecseszést. :wink: :D

@cooi11 - Hidd el, nem vagy egyedül az őskorban! :D Talán én már nem ásóbotot használok, hanem mondjuk pattintott köves szekercét, de az még mindig csak az őskor. :D
    Az apám nem hajlandó a pénzét bankban tartani, nem hajlandó kártyával fizetni, amit én nem értek, és képtelen vagyok őt meggyőzni, hogy ne így tegyen. Én már bankban tartom a pénzem, mindenhol kártyával fizetek, figyelek a lekötéseimre, a hozamokra, de nem vagyok hajlandó online vásárlásra és a bankom online használatára. A gyerekem pedig, már simán használ mindent, mindent tud róla, úgy forgatja a pénzét, hogy a tizedét sem értem annak, amit beszél róla, de az eredményen felakad a szemem, ha valamire szüksége van, akkor akár Londonból vagy Stockholmból is megrendeli, és nem érti, hogy nekem mi a kínom ezzel. Amikor évekkel ezelőtt az esküvőjére a gyűrűpárnát is New Yorkból rendelte, mert az tetszett neki, és sokkal olcsóbban jutott hozzá, mint egy hazai szalonból, padlót fogtam. :D Generációs fejlődési lépcsők. :D :D :D
    @Frame ok de jöhetne valami bizonyíték ,vagy képernyőkép róla, hol látta ezt ,mert ez nem tisztázott :D
  • @benassy - Tényleg nem tudom.
    Ha a magam eszével és tapasztalatával következtetek, abból indulnék ki, hogy minden pénzforgalommal foglalkozó pénzváltó, bank, uzsorás, akármi, nem jótékonysági intézmény, ezért leveszi a maga százalékát, hisz valamiből élniük kell nekik is, és nem hiszem, hogy hülyék gyülekezete lenne bármelyik is, hogy ingyen, minden haszon nélkül kezeljék a pénzemet. Ha mégis van ilyen, azonnal tudassa velem az, aki ismer ilyet. :D
  • Ez a bitcoin nem jó ötlet. Szívesen fizetnék magyar oldalon, forintban, bankszámláról és nem ilyen virtuális módon, amiről sok rosszat hallottam.
  • @szabokata53 Na látod pont ez a baj. Az ember (nem csak magyar!!) elitél olyan dolgokat aminek még utána se néz... :) A legjobb szerintem (tapasztalat szerint) a coinbase simán megveszed és küldöd is arra a kódra amit kaptál. Ennyi szerintem nem nagy ördöngősség. Mindenkinek sok sikert :)
    @Frame , én ismerek ilyet :bitcoin! èrtsétek már meg NEM fizetsz számla fentartási költséget. Csak a forgalom után fizetsz. Természetesen 3000 Ft-nál a fizetendö 1,49% nem veszélyes,DE...több milliónál már embertelen. Nyugodtan nyissatok számlát semmi nem fog történni amig nem fizettek. A számla 0 Forint,0 Euro,0 BTC...Ennyi.
  • Bitcoin ügyben megint lejátszottam egy bokszmeccset a tanácsadómmal. Nektek köszönhetően, már némi muníció is volt a kezemben, így a "Te teljesen hülye vagy!" most elmaradt, és én is szóhoz jutottam, így be tudtam vinni egy sorozatot a képébe. :D
    Ennek köszönhetően felajánlotta azt a kompromisszumot, hogy adunk egy kis időt (1-2 hónap) ennek a fajta módszernek itt, és ha úgy látszik, hogy működik, akkor megcsinálhatom én is. Még mindig kaptam eleget a fejemre, és vért izzadtam ezért az eredményért, de tudom, hogy az SB szemszögéből ez még semmi. Mindenesetre, én bizakodó vagyok, és köszönöm mindenkinek az információkat. :)
  • 1-2 hónap rettenetesen kevés. Még jó pár év kell ahhoz, hogy érdemben tudjunk nyilatkozni erről a virtuális pénzről. Viszont a különféle ki és befizetések már müködnek. Mindenesetre azért még be vagyok tojva ettől de... meg kell próbálni. A virtuális világban rohadt sok a setét sarok és a mocsok.
  • @pistap teljesen ártalmatlan,erre több éves tapasztalat van,de egyébként nem foglalkozna ezzel senki , ha nem így lenne :)
  • @pistap
    Az 1-2 hónap szemlélődés csak az SB-n folyó bitcoin akcióra vonatkozik. :)
    Általánosságban véve nem érdekel ez a fajta virtuális valuta, szerintem még sok évig. Pozitívum, hogy Magyarországon is legalizálták fizetőeszközként, ugyanakkor csak az árfolyama mellbevágó azzal, hogy 1 millió 100 ezer Ft fölött van. Amikor először láttam, azt hittem, hogy véletlenül nem raktak ki tizedesvesszőt. :D
  • @Frame sokan ebből lettek milliomosok mert vettek némi bitcoint és felment az árfolyama aztán visszaváltották és megvolt az öröm :) tavaly karácsony előtt több mint 10 ezer dollár volt 1 bitcoin :)
  • Forintban, átutalással, paypal-el nagyon szívesen támogatnám az oldalt. Bitcoinnal viszont nem.
  • Pénz váltó ajánlást látok, de bankot nem látok!
    A tapasztaltak-rutinosak segítségére számítók!
  • @benassy - Lehet, de most 4 ezer USD alatt van. Ahogy nézem az árfolyamgörbét, hasonlít a zuhanórepüléshez.
    A bitcoin ma még nagy kockázatú, de ha a forint/euro/dollár pénzecskéd a tőzsdére viszed, ott is nagyot kaszálhatsz egy jó döntéssel, és persze bukhatsz óriásit egy rosszal. Ha kisebb összeggel vagy ott nem pedig egy egész vagyonnal, és nem mész bele nagy kockázatú döntésekbe, egészen szépen gyarapodhatsz, és azzal a boltba is elmehetsz kenyeret vásárolni. :)
    Ha majd vehetek kenyeret bitcoinnal is, semmilyen kétségem nem lesz vele szemben. :D
  • A bitcoin pénzváltó az a bank is?
    Ha regisztrálok a Coinbase.com-on az lesz a bankom is meg a pénz váltó?
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.