Sorozat ajánlása

Üdv mindenkinek! Kis segítséget kérek a komolyabb sorozat fanoktól. 3 témában keresnék sorozatokat. Az 1.: Stranger Things illetve Dark jellegű lenne, van e valami ezekhez hasonló? 2.: Project Blue Book, Black Mirror, Dimension 404 jellegű sci-fik? 3.: Gengszterkorzó jellegű 20-as évektől 60-as évek Amerikájáig bezárólag. Ezekben a témákban szeretnék kérni ötleteket, köszi előre is!

• szerkesztette ezt: February 8
    Nem teljesen ez a korszak, de ha gengsztersorozat, akkor a Maffiózók (Sopranos) nagyon nézhető, meg egy másik amerikai a Drót (Wire). Ha rejtély és eltünés és misztikum akkor a Twin peaks, a harmadikról lövésem sincs.
    Keresgéltem egy kicsit még két gengszteres, kosztümös sorozatot találtam a Birmigham bandáját (Peaky blinders) 1919- és a Mob cityt én még nem láttam ezeket, de próbáld meg.
  • Köszönöm, a Maffiózók nem tetszett, Twin peaks-et imádtam, a többinek utána nézek.
    @szandrala felkeltetted az érdeklődésemet a gengszteres sorozatok iránt, és ahogy keresgéltem találtam egy listát a legjobb maffia és gengszter sorozatokról. Ezt a listát a Peaky blinders vezeti a második a Boardwalk empire. Itt a lista:

https://www.imdb.com/list/ls026270917/

ez a lista 82 sorozatot tartalmaz. Ebben aztán lehet válogatni! :wink:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.