Link kérés

szerkesztette ezt: February 7 itt: Sorozatok
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok potólni a New Heart cimű sorozat 4.részét?

• a nagy reményhez szeretnék linket kérni .ha lehet. köszönöm
  • @estike Én csak egy kis reményt fűztem hozzá, hogy megtalálom. Elég nehezen, de sikerült, igaz hogy orosz feliratos, de így is jobb mint a semmi. Felé rakom a magyar feliratot, még be kell idözíteni, de holnapra - holnaputánra fent lesz.
  • @mspityu rá kellett volna keress már volt téma itt https://www.sorozatbarat.online/forum/index.php?p=/discussion/comment/59452/#Comment_59452 katasztrófa a felirat, sok helyen hiányos, le is fordítod ezeket a részeket? :D
  • szerkesztette ezt: February 9
    @benassy belenéztem az első részbe, hogy bállítsam nekem jónak tünt, majd meglátom.
  • @mspityu bogaranty 2017. december 01.
    Azoknak akik most kezdenék el nézni:
    A későbbi részekben többször kimaradnak a feliratok, van ahol 10 perc is hiányzik, de legtöbbször csak egy-egy jelenetben. Nagyon lecsökkenti az élvezeti értékét!
    Ha tudtam volna nem kezdem el nézni. Így legalább mindenki el tudja dönteni belekezd-e így is...
  • @benassy, @estike, hát akkor ez kuka. Sajnálom nem gondoltam, hogy ez lesz.
    @mspityu nincs értelmes megoldás erre az egészet újra kellene fordítani valami normális videó és felirat alapján de nem sok értelme van, egy hónap és törlődik. ezért dobtunk
    @benassy, @estike Csak hogy gombot varjak(varjúak) erre az egészre, kár. :cry:
Ez a beszélgetés lezárult..