Vidstore

szerkesztette ezt: February 4 itt: Egyebek
Sziasztok!!!szeretném megkérdezzni hogy a Vidstoren rámentem a közepében és lehetett látni hágy perc van a sorozatból és most nem miért van ez a választ elóre is köszönöm szépen

• @Erika2
    Kedves Erika2! Én még soha sehol nem láttam időablakot a filmtábla közepén, de biztos azért, mert nem is kerestem ott, hisz a tábla bal alsó sarkában jól látható az eltelt és még hátralévő idő változása, mindössze fölé kell vinni a kurzort, hogy az alsó információs sáv megjelenjen.
    Erre gondoltál, hogy ez hiányzik neked akkor is, ha a kurzort a filmtábla fölé viszed, vagy valóban a filmtábla közepén megjelenő valamiféle időablakot hiányolsz?
    Mivel érdekes, amit problémaként felvetettél, nagyon kíváncsi vagyok a válaszodra. :)
  • Szia Frame!! bocsi elírtam teirad jól bal sarokba volt eddig de most nincs
  • Értelek. Javaslatom:
    1. Ellenőrizd, hogy az egered jól működik-e.
    2. Ellenőrizd, hogy a kurzort valóban a filmtábla fölé vitted.
    3. Ha mégsem reagál a kurzorra, állítsd meg a film lejátszását, és indítsd újra (Stop - Play) Ehhez nem kell az információs sáv, egyszerűen kattints bele a filmtáblába.
    4. Ha a stop-play sem használ, zárd be Filmóriás oldalt, és megint klikkelj a videó lejátszása linkre, vagyis kezd újra.
    5. Ha 2-3 próbálkozásra sem működik, válassz másik megosztót.
    6. Ha a többi megosztónál is ez van, végső megoldás: válassz másik filmet :)

Szerintem, egy stop-play elég lesz, de az ördög nem alszik. :D
  • Khmmm bocsanat hogy felhozom de a vidstore nem tölt be... próbaltam gépen meg mindenhogyan telefonról is es semmi. Nem blokkol semmi semmit és csak a vidstore nem tölt be. Elkezdené betölteni a videót de semmi órak óta nem mozdul csak tölt. Szerintetek mit csináljak ha már mindent megtettem?
  • @Helinda hagyd most mert hadilábon áll, majd megjavul :) most úgyse fog menni ne erőltesd
  • Már nem egy alkalommal játsza el velem ezt hagynám en csak pont azon a megosztón van csak fent a sorozat amit éppen nézni akarnék xD
  • @Helinda tudom, sok ilyen van, de most dupla hadilábon áll, próbálj mást keresni és majd pár nap múlva térj vissza ahhoz :)
  • Hát ezek után tuti az lesz köszi. ^^
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.