Bajo Sospecha s01e02 epizódhoz link pótlása

Kedves feltöltők ! Szeretnék kérni a Bajo Sospecha spanyol sorozat első évad 2.részéhez egy új linket. Ma kezdtem el nézni ezt a sorozatot,mert láttam hogy fordítják a második évadot is. Sajnos azonban az s01e02 epizódhoz hiányzik a link, s az első évad eredeti feltöltője " ismeretlen". Igy szeretném a segítségeteket kérni. A második évadot @apa47 tölti folyamatosan, ahogy a felirat készül, esetleg kedves apa47 hátha tudsz az első évad hiányzó linkjében segíteni nekem. Előre is köszönöm.

• szerkesztette ezt: January 21
    Kedves kollarerzsi
    Azt hiszem, tudom pótolni. most konvertálom :)
  • Nagyon köszönöm neked, sajnos én is próbáltam letölthető linket keresni de nem jártam sikerrel.
  • szerkesztette ezt: January 21
    Megy fel a tárra :)
    Igen, mert egy Spanyol torrenten van

Mindjárt kint lesz
  • Ki van téve :)
  • Nagyon köszönöm !
  • Kedves feltoltok, az elso evad harmadik resze feliratosnak van jelolve de hiaba kattintok a cc gombra a felirat nem jelenik meg. Csak az elso ket reszt lehet megnezni felirattal. Nagyon jo a sorozat szivesen megneznem a teljes evadot. Mit tudok tenni? Koszonom szepen a feltoltok es a forditok munkajat, minden napomat szebbe teszitek.
  • Kedves @apa47, remélem csak elfelejtkeztél rólunk. és nincs semmi baj veled. A Bajo Sospecha s02e08 részének feltöltését szeretném kérni, mert Vyland már elkészült a fordítással, s azt feltöltötte a feliratok infora. Előre is nagyon köszönöm.
  • Kedves @apa47 nagyon örülnék ha lenne felirat a 2 évad utolsó 2 részéhez. Kérlek segíts!
  • Kedves @Luna11!
    Sajnos, aki fordította, abbahagyta. Sajnálom :wink:
  • :(((((((( ohhh hát nagyon szomorú vagyok :( azért köszi az infót.
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.