Itt is nézhetem?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Németországban is gond nélkül használhatom az oldalt?
Mármint járhat érte büntetés, vagy ez az oldal legálisan oszt meg sorozatokat?

Köszönöm a válaszokat! :)

• sokan vannak németből eddig senki sem panaszkodott :)
  • Évek óta austriabol nézem mivel lassan 10 eve kint élek. Soha nem volt probléma.
    Also, kannst ruhig sehen ☺
  • szerkesztette ezt: January 12
    @nemlaj
    Elnézést csupán kérdezném tőled ,hogy a németeknél nincs korlátozva a torrent és az online filmnézés?
    A múlt években valami brutális megtorlásról szigorról hallottunk különböző oldalakon .
    Oldódott a helyzet ?
  • @Ingyen
    @nembaj Ausztriában él és nem Németországban. Német-német, de mégis más. :D
    A két államban nem ugyanazok a jogszabályok. Ha @benassy azt írta, hogy sokan vannak Németországból itt, akkor vélhetően nincs bajuk, de én is olvastam szigorításról valahol Nyugat-Európában - talán Németországban vagy Hollandiában, de ezért nem tenném tűzbe a kezem. Ausztria tuti nem volt szóban a hírekben. Hogy ott milyen szabályok vonatkoznak erre, fogalmam sincs.
    @Frame
    Úgy tudom többek között a Németek miatt menekült ÚjZélandra Kim Dotcom a Mega
    alapítója :smiley:
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Kim_Dotcom
    Azóta bátran használjuk ugye @benassy ? :smiley:
    Igazán adhatna 1TB tárhelyet :smiley: mi az a 50GB ? :smile:
  • @Ingyen nem árt az óvatosság :D
    Ingyen..
    Vannak bizonyos megosztoi oldalak amire azt írja hogy " on külföldön tartozkodik" es persze ezeket nem tudom használni. Isten igazából nekem az ELIF van amit nézek. Eleinte próbáltam az RTL vissza nézni, de azt nem engedi. Szóval az korlátozott.
    Torrentezesre ... - t használom és bármit letudok tölteni ami fent van. Ez nincs korlátozva. Persze igazatok van hogy biztosan különbség van Austria és Németország között. De nálam ezeket engedélyezi.
    Nagyjából ennyit tudok le írni
    Ja egyvalami még . . Egy BIZTOS : amit a benassy ír vagy ajánl az 100 %!!!
  • @nemlaj itt videózni az oldalon tökre olyan mintha netflixeznél vagy hasonló nem marad semmi a gépeden hisz streaming oldalak tehát ez nem hiszem hogy akadály lenne németben vagy a szomszédos országokban :)
  • @nemlaj :smile: Köszi!
    Jó régi torrent oldal valamikor használtam azt hittem már megszünt :smile:
  • ja amúgy torrent oldalakat csak privátban légyszi :D
  • Rendben. Sorryyy 😅
    Ingyen. Szívesen. Illetve ha van más jó amit használsz akkor azt priviben elfogadom Szívesen 😊
  • Kedves @benassy ! Szerintem ezt a témát kompletten törölni kellene, minél hamarabb, annál jobb. :+1:
    @nemlaj :smiley:
    Nálam napok óta gond van a UPC-vel de gondolok rád!
    Szakadozik hol van hol nincs ,állítólag területi hiba zuglóban :smile:
  • Ingyen.. nekem is UPC van, de tökéletesen működik 😅 de tényleg. Köszönöm előre is
  • @nemlaj
    Tegnap este volt a legrosszabb
    http://p.coldline.hu/2019/01/12/3032132-20190112-KQSREw.png
    Tudtam nyitni oldalakat nagyon lassan , feltölteni nem tudtam -tudok egyelőre .
    Körzeti hiba te meg Ausztrában vagy :smiley:
  • Köszönöm szépen a válaszokat!
    Akkor most már nyugodtan folytatom a sorozataim nézését! :smiley:

Legyen szép napotok!
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.