La Casa De Papel

Tudom furcsa kérés de valaki nem tudná feltenni a 2. évadot spanyol hang és magyar feliratos nem HD minőségben? Nem tudom nézni mert egyfolytában akadozik.

• szerkesztette ezt: January 8
    openload-on nincs hd minőség, gyenge bitrátás lekvárra konvertál, nálad más dolog miatt akadozik :D nálam bőven előre tölti
  • Akkor meg mi lehet a gond mert az előre töltéssel nekem sincs bajom bőven előre tölti? Amúgy meg látni a képminőségen hogy mennyivel tisztább mint mondjuk egy más sorinál.
    neked kell rájönnöd mi a gond, mert ha előre tölt, akkor nem amiatt akadozik nem egyértelmű? :smiley: de azért sem mert hd, ez se nem hd se nem jobb mint a többi, 400 megás, max 1000 bitrátás , a minőséget nem a felbontás adja hanem a bitráta, felbontás lehet 4K is ha a bitráta 500 kbps :smile:
  • https://www.sorozatbarat.online/episode/180184/Bloodline_online_sorozat_03_evad_08_resz ez mondjuk HD esetleg próbáld ki ez sem megy? persze jobb oldalt 360p-ről állítsd 720p-re
  • Ugyan az van itt ha 360-on van simán megy de 720-nál már akadozik a kép.
  • min nézed? pc, laptop, egyéb? ennyire gyenge cucc?
    mert ha jól sejtem nem a net sebességgel van baj :smiley: La Casa De Papel kb 1300-as bitráta ez egy 360p-s videónak sem sok, nem fut semmi a feledatkezelőben ami eszi a procit, vagy nem terheli semmi a gépet?
  • PC-én ami rá van kötve full HD-és tévére. Most csak VGA kábellel de csak ennél a sorozatnál van gondom. Amiket pl te raksz fel videókat azoknál nem szokott lenni.
    lehet a videókártyád nem valami acélos és megfektetik a magasabb bitrátás videók, ennél erősebb eszközt érdemes beszerezni :) rengeteg kis bitrátás videó van az oldalon, de ahogyan egyre jobban haladunk sok sok ezer HD lesz főleg az újabbak és akkor ezeket nem fogod tudni nézni majd,valószínűleg nem bírja az eszközöd :) ha mégis más egyéb probléma pl a gép terhelés alatt van mert torrentezik, töredezésmentesít , leesett a net sebesség, stb akkor az orvosolható,de a gyenge hárdver cserére szorul :)
  • @Ingyen jól tetted :D
  • Egyébként nálam a "MAI NAPON" akadozik a net a képfeltöltés is 15 perc volt :smiley:
    @benassy :smile: http://gallery.site.hu/d/9876145-1/nyuszi.gif
  • @Ingyen akkor a szolgáltatót kell szidni :smiley:
  • Majd gép csere lesz de egyenlőre ez marad. :)
  • nálad valószínűleg az 1000 bitrátás vagy az alatti 360p-s videók mennek , a la casa de papel 1300-as lehet a többi magasabb is, csak egyet néztem meg :)
  • @Ingyen lehet elmentek tüntetni ők is :joy:
  • @Szula89
    A modem kikapcsolása (áramtalanítása) is hasznos szokott lenni
    Tehát húzd ki a konnektorból várj 4-5 percet, dugd vissza várj amíg elkezd betölteni -villogni a kijelző , most húzd ki újból és ismételd meg még kétszer .
  • @benassy
    Ne már nekik jól jön a túlóra ,mint minden melósnak :smiley:
  • @Ingyen piszkosul gazdagok lesznek :smiley:
    @benassy Ha gazdagok nem is de a nyaralás megoldható belőle :smile:
    Megjött az értesítés frissült a LG-TV azért lassúltam be :smile:
    https://upchungary.speedtestcustom.com/result/6a8c4e20-1342-11e9-8ad8-ed0ec4ea8d4f
  • szerelj rá turbó feltöltőt mint a kocsikba , gyorsabb lesz :smiley:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.