Technikai segítség kérés

Kedves Corrupt! Hozzád fordulok, mert Te vagy a feltöltője az egyik sorozatnak, amit bármennyire is szeretném, nem tudom megnézni. Az I Remember You c. Sorozatról van szó. Eddig tudtam nézni más filmeket a Vidstore.me helyen, de ez sehogy se sikerül. Ugyanez a problémám a Voice ( OCN) ( Boiseu) -val kapcsolatban is. Más sorozatokat viszont gond nélkül meg tudtam nézni. iPad- on szeretném elkövetni mindezt :-) A hiba talán az én készülékemben van?
Előre is köszönöm a válaszod!
Szeretném megköszönni a tevékenységed, sok kellemes percet szereztél már eddig is, hálás vagyok érte!

• Szia.
    Nem tudom mi lehet a gond nálad én androidról nézek mindent és gond nélkül indult felirattal együtt mind a két sorozat.
    Nálam néha a többszöri kinyitás is segíti ha eltűnik a felirat vagy a film, esetleg kicsit később újra próbálhatod ja és az se árt ha újra indítod a telefonod, géped mikor nálam nemműködnek a linkek ez orvosolni szokta, ha mégse akkor tuti a linkkel van gond. (bár nem ebben az estben) Sajnos ritkán kapcsolom ki. Bár végképp nem értek a dolgokhoz nálam ezek szoktak segíteni hátha bejön nálad is.
    Vakmint könnyebben segítenek a srácok ha pontosabban leirod mi a gond nem tölti nincs felirat stb...
    Kellemes sorotaz nézvést.
  • inkompatibilitás a gond az ios már csak ilyen nem mindig visz minden megosztót főleg ha azon változtatnak sokszor :)
  • Köszönöm a válaszokat :-)
  • próbálkozni kell ios -en esetleg más böngészőkkel pl chrome is van rá hátha azzal megindul ha mégsem sikerül sajna marad a pc ,vagy android ha van
  • “Tudtam én, csak nem sejtettem”, hogy klasszikust idézzek, a probléma igazából én vagyok, már a Tetris is kihívás volt számomra. Mostanra itthonról kiirtottam a nagyobb gépeket, még az utolsó laptopot is nyugdíjaztam. Gondoltam, elég lesz egy jobb táblagép. Arra nem számítottam, hogy így belebonyolódom az SB-be. Köszönöm benassy !
  • egyenlőre még mindig csak próbálkoznak kiváltani bizonyos dolgokkal laptopokat de nem mondanám hogy lehetséges inkább csak részben lehet, mert úgyis előbb utóbb belefutsz olyan dologba amit csak egy laptop/pc képes elvégezni , persze attól függ mire használja az ember, mert olvasásra, médiatartalmakra elég egy tablet is , de inkább az androidost ajánlom mivel az mindennel szeret kompatibilis lenni míg az almás rendszer egy erősen zárt legfőképpen önmagával kompatibilis rendszer ezért nem mindig mindenre hajlandó :)
  • az almás rendszer legnagyobb hátránya, hogy csak magát szereti, ha ki akarod kötni a tv-re akkor venned kell egy almás tv-t vagy almás kütyüt a tv-hez. Ezt leszámitva barátságos joszág a megosztók is szeretik, az android viszont jelentősen olcsobb, és ez szempont lehet ha azt is figyelembe veszed, hogy 2-3 évente már elavultnak számitanak az új készülékek, és ajánlott a cseréjük, ha minden funkcióra igényt tartasz.
  • ... almás kütyü már van a tv-hez, haha, én balga azt hittem, ezzel már meg is oldottam mindent. Nagyon köszönöm az okosítást, legközelebb okosabb leszek, ha valami eszközt veszek...ah, a költői énem! Most veszem észre az önkéntelen rímet! Látszik hogy most nézem a “ A Poem A Day” sorozatot :smile:
  • Csatlakozz a Sorozatbarát közösséghez!

Minden csatlakozó AdFly reklámmentességet és mások számára nem elérhető tartalmakat fog kapni! Ha nem szeretnél lemaradni, kattints az Indítás gombra! Segítségeteket kérném! Csatlakoznék, de nem találok indítás gombot...... :( mit nem veszek észre...???? :(
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.