Kérés

Sziasztok! Linket szeretnék kérni a Dream of 400 Years sorozat 2. részéhez ! Köszönöm a segítséget!

• Sziasztok!
    Ha valaki tudna linket adni azt nagyon köszönném!
    City Hall (2009) Koreai sorozathoz 20 részes.Bár az (1,4,7) részhez van link,de a többség sajnos hiányzik.
    Love Around (2013) Taiwani sorozat összes részére lenne szükség,
    Love,Now (2012) Taiwani sorozat összes részére lenne szükség.A Vikis link nem megoldás,mert a 3.résznél 18% a magyar felirat,utána nincs is.
    Nagyon szépen köszönöm!
    Békés,boldog ünnepeket kívánok Mindenkinek!
  • Sziasztok
    Én is egy linket szeretnék kérni! Fel tudnátok újra tenni a linkjét az Arang és a magisztratusnak? Köszönöm
  • Sziasztok! Én is linket szeretnék kérni A farm ahol élünk 9-10. évadhoz. vidto volt, de ugye az megszűnt, most semmi sincs. Hátha valakinek megvan...Köszi
  • Sziasztok!
    A Love Around (2013) Taiwani sorozathoz új linkek kerültek.
    Nagyon szépen köszönöm Mindenki segítségét!
    Kívánok Békés,Boldog,Új Évet Mindannyiunknak!
  • szerkesztette ezt: 2018 December
    A farm, ahol élünk-höz az 5. évadtól hiányoznak a linkek most néztem át. A 10. évad kivételével folyamatosan pótolom. Mindenkinek Boldog Új Évet.
  • Sziasztok! A pálya királyai c. sorozat utolsó,11. részéhez nincs semmilyen link.Van esetleg valaki,aki tudná ezt pótolni? köszönöm..BUÉK
  • @hervolyzoltan kerestem a sorozatot de sajnos nincs, csak lengyel alámondással, csak így tudnám magyar feliratosan pótolni.
  • Köszi a fáradozást,szerintem úgy felejtős.
  • király vagy,köszönöm szépen !
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.