Kizárásra kerültem

Kedves Admin!

Ezt kaptam tőled:
"Kedves vrgram,

Meghivottad ([email protected]) akiért felelőséget vállaltál, kitiltásban részesült. Neki köszönhetően fiókodat töröltük.

Üdvözlettel,
SB"
"Kedves nandicsongi,

Az oldalon használata során a szokásaid 99%-ot meghaladóan eltértek a többi felhasználó által tanúsított magatartástól.
Mivel másra nem tudunk gondolni, csak hogy az oldalt nem megfelelően használtad, vagy visszaéltél valamelyik funkcióval, ezért nem szeretnénk ha közösségünk tagja lennél, fiókodat töröltük.

Üdvözlettel,
SB"

A fent emlitett fiók egy gyereké ([email protected]). Agymenőket, Narutót, Dragon ball nézz rajta. Szeretném megtudni mi az ki a kitiltásnak. Ellenőriztem a szg-et semmilyen olyan tevékenységet nem láttam az előzményekben (pl letöltés), amely indokolná a kizárást. Részletesebb meglehetne indokolni pontosan mit tett a gyerek.

Évek óta tag vagyok, én sem csináltam semmit.

Köszönöm
Vargáné Rácz Anna

• Szia,
    Visszanéztem a naplókat, jogosan lett kitiltva. Az illetőt az automata scriptek kaptál el, előre nem definiált mintás eltérést produkált jelentős mértékben, az átlagos felhasználási mintákhoz viszonyítva. Részletesebb tájékoztatást nem fogok adni, a minták és a scriptek működése nem publikus.

Ha a meghívottad törlésre kerül, akkor törlődik a meghívó fiókja is. Az újbóli regisztrációt a rendszer szintén leszűri.

Mivel az oldalon naponta 6 számjegyű látogató is megfordul és nekik nincs gondjuk a rendszer működésével, remélem megérted, hogy a jelenlegi módszerrel elégedettek vagyunk, és a megbízhatósága régóta tesztelve van.
  • nem kéne szórakozniuk :) a script csodásan teszi a dolgát
  • T.@moderator!
    Semmi gond, a részletesebb tájékoztatásból sem értenék egy szót sem, tehát minden jól van így, ahogy van, csak én ne kapjak soha ilyet!
  • Tisztelt Moderator!
    Én nem igazán értem. A 10 éves fiam a múlt héten beteg volt, és Agymenőket / Narutót nézet. Átvizsgáltam a teljes gépet, email fiókat stb. Nem találtam semmit.
    Ezt viszont nem értem -előre nem definiált mintás eltérést produkált jelentős mértékben,- Ez azt jeleni, hogy túl sokáig volt aktív az oldalon a folyamatos nézés miatt vagy az a gond, hogy csak ezeket nézte. De még mindig nem derült ki mit tett a gyerek. Szülőként nem igazán tudom megmagyarázni neki ez alapján, hogy mit tett, hogy kizárták. Megszidni sem tudom, mert én sem tudom, hogy mit tett.
    Én évek óta voltam tag az oldalon sajnálom a kizárást, de a kizárás előtt lehetne figyelmeztetni az embereket, már csak azért is mert nem lehet újra regisztrálni. Mert elég zavaró, hogy nem adhatsz felvilágosítást -Részletesebb tájékoztatást nem fogok adni, a minták és a scriptek működése nem publikus.-.
    Ha hibát követsz el, de nem tudod, hogy az hiba. Hogyan tehetsz ellene?
  • Melyik része nem világos? A felhasználói viselkedéseket a legtöbb oldalon olyan szempontok alapján definiálják, mint a kattintások száma, az oldalon töltött idő stb stb.
    Ezek alapján minták alakulnak ki, átlagok, súlyozott átlagok, stb. Ezek mentén számszerűsíthető minden. Az eltérés pedig eltérés. Látom a számokat amik alapján a script a döntést hozta, nincs matematikai hiba. Nyilván nem alacsony értékekről van szó, inaktivitásért nem hiszem hogy bárkit is tudsz mutatni akit hátrány ért volna az oldalon.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy ha valamire felhívjuk a kedves felhasználó figyelmét, hogy mit ne csináljon, akkor azt legközelebb máshogy de újra megpróbálja. Mert neki jellemzően az a célja, azt szeretné elérni, ilyen a személyisége és még sorolhatnám ki milyen indokokkal jön. Nem érdekelnek ezek a dolgok.

Ez egy közösség olyan embereknek akik hozzánk hasonlóan rajonganak a sorozatért és hasonló normákkal rendelkeznek. A scriptek működéséről pedig nem fogok felvilágosítást adni, sem neked sem másnak. Részemről a téma lezárva.
Ez a beszélgetés lezárult..