Vatanim Sensin

Szép estét!
Gondoltam próba szerencse hátha van aki meg tudná csinálni.
Vatanim Sensin című török sorozatot esetleg valaki le tudná fordítani?

• szerkesztette ezt: 2018 December
    Szeretett hazám cimmel szerintem már le van forditva...... Csak nincs itt fenn..... 2 évad is volt......
  • Igen, van egy csoport ahol lefordították, de szinkronnal is lesz valamikor, ugyanis a TV2 már vagy 2 éve megvásárolta.
  • Drágáim, most kicsit nem értem a dolgot. Bejelöltem hogy értesitsen a soribari, ha felteszik a sorozat részeit. Értesités érkezik. És utána az jelenik meg, hogy sehol semmi. Most akkor ez hogy is van? Csakkérdem :) Helpet kérek ha lehet :) Köszönöm
  • Ja ott vanni ott van csak amikor a fóképre megyek mert keresem nem adja ki :)
  • szerkesztette ezt: January 8
    akkor ne keresd hanem lépj innen oda :D majd helyre hozzák
    Ja értem :) Még jó hogy bejelöltem kedvencnek és ugy visszataláltam :) De köszi a linket. Ja amugy a kereső sem dobja ki :) Mármint ha a nevére keresek :) Evvan :) Mármint ha érted, egyszer megjelent, akkor bejelöltem hogy na majd jövök lesni, és utána lett a néma csend :)
  • bejelölted kedvencnek , ide is belinkeltem, akkor még minek erőlködnél a keresővel? :D ne bonyolítsd tovább, majd megoldják a szakik, addig míg ez megtörténik rálépsz az előbb említett módszerekkel, ne pörgesd túl magad :smiley:
  • ok vettem köszke :)
    egyébként is van egy kis gond vele, mert amint látod első része nincs is felrakva :smile:
  • ki van kapcsolva az adatlapja, majd ha beküldték végig kint lesz
Ez a beszélgetés lezárult..