Meghívó

Volt 1 vissza vont meghívom elküldtem valakinek akinek hotmail.de volt az e-mail címe nem kapta meg vissza vonni nem tudom viszont szeretnék neki küldeni meghívót kérem valaki segítsen

• szerkesztette ezt: November 30
    következő hónapban vissza vonhatod addig várnod kell, figyelj jobban mit hova küldesz ,mert a visszavonás egyszer működik egy hónapban és ugyanarra a mail címre már nem küldhetsz meghívót
  • szerkesztette ezt: November 30
    24 órán belül nem vonható vissza meghívás, hogy ne lehessen spamelni vele
    megnézem a hétvégén mit küldött vissza a hotmail.de
    Az utolsó regisztráció ilyen címmel kicsit régebben volt már, de korábban ment (2018-11-18 12:32:33)
  • ez a hotmail.de az outlook-hoz tortozik lehet mail félreütés volt :/
  • @Valeryyy16 nem gépelted el a címet?
  • Nem gépeltem el jó az email cím de nem kapta meg mégsem......
  • rendben, kikérem a logokat a szolgáltatótól a címhez tartozóan és meglátjuk mi lett a levéllel. Holnap december 1, szóval kapsz új meghívót. Ezt még kérlek ne vond vissza, ha jó a cím, és azt mondtad jó, szóval valahogy elérjük hogy megkapja.

ui: spam-ben nézte?
  • Már kapott meghívót ,másik e-mail címre a spam-ben is nézte. Azért köszönöm a segítséget .
  • A mai napon kiküldtem egy meghívót gmail-es email címre. Az email cím jó, nem gépeltem el többször visszaellenőriztem. Reggel küldtem el, ennek ellenére még nem kapta meg az akinek küldtem. Az oldalamon azt írja hogy függőben van a meghívó kiküldése. Mi lehet a baj?
  • @enikokiss80 a meghívóddal 2018-12-01 08:58:57-kor regisztráltak.
    @Valeryyy16 azért utána nézünk, másnál is gondot okozhat ha nem megy :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.