Hivjátok a bábát -Call the midwife

Na megint beleszaladtam valamibe...:( Bocsi.
Valaki ajánlotta a Hivjátok a bábát c. sorozatot, el is kezdtem, de az 1.évad első része után semmi.....Nincs feltöltve sehova semmilyen link....Pedig volt, mert vannak alatta kommentek.....
Eltűntek a részek....Lehet később van, egy pár, de az 5.évadnál leálltam a kereséssel.....
Kérdés: Lehetne ezzel valamit kezdeni? Megvan esetleg valahol valakinek? Olyan jó volt az első rész, és utána a nagy semmi...Gyanitom egy helyen volt csak, és onnan törölhették vagy nem tudom.....Hátha tud valaki segiteni, hálásan köszönöm
«13

• Ps: Lehet vidto.me-s megosztón voltak a részek, és igy lettek kukások??? :O
  • szerkesztette ezt: November 20
    @sarahkerrigan
    A második évadot elkezdtem leszedni + felirat

ui: remélem nem indult még meg a szülés, ha igen hívják a mentőt :smiley:
    :smiley: azért igyexem
  • :smiley: A bába 2 megérkezett nem kell a mentő ,remélem jó nagyfejű gyerek lesz :smiley:
  • Behaltam Ingyen és benassy :D Csucsok vagytok :P Minnyá meg is lesem mizu van a szülőszobán ....Hálásan köszi
  • Ja és akkor a többi is jön majd , mármint nem a gyerek, hanem évad...... :D de ha gyerek akkor jöhet a támogatás is nem???? CSOK-ollak Titeket :)
  • :joy: én csak röhögtem , @Ingyen -é az érdem
  • Eh, a lényeg , h jön, a röhögés Ingyen van hehe. Közben amugyis rákaptam a The Lost Kingdom-ra, ott kicsit más a helyzet, de télleg köszönöm :D Fő a változatosság......
  • Ingyen lehet a nagyfejű gyerek apja :joy: a bába szerepét is lehet vállaja
  • @benassy
    Jó rendben de ki a zanya??
  • @Ingyen ezt nehéz megmondani, lehet sok anyja van :D
  • Huhh, nem hagyok békét....Valahogy a második évadhoz jutva nincs felirat, vagy csak én nem tudom odavarázsolni????? Ennyire nem lehetek béna...:( Bár lassan kezdem megérteni a szöveget, de ez igy vhogy nem tökéletes szülés.....Ingyen kedves HELP, very ASAP :) Köszi
  • Pontositok: a 2 évad 1 és 2 rész csak angolul megy, utána a többi szuper az évadban. Pls lehetne pótolni????? Ingyen, megköszönném :)
  • @sarahkerrigan :blush:
    A terhesség és a szülés az anyát fizikailag és lelkileg is megterheli
    A nagymértékű hormonális változások miatt bekövetkező testi elváltozások a szülés után fokozatosan szűnnek meg, s ez érzelmileg is megviseli a kismamát. Nehéz hozzászokni az anyaság terheihez és felvállalni a megnövekedett felelősséget, s ez érzelmi elbizonytalanodáshoz vezethet.

Közvetlenül a szülést követően jelentkezhet a harmadnapos szomorúságnak elkeresztelt depresszió, sírdogálás,látáskiesés,kettőslátás.
    A külső információk több mint harmadát a szem fogja fel. A látási érzékelés nagyon fontos az ember számára. Az optikai ingerek idegi impulzussá alakulva a recehártyán keresztül az agy látókérgéhez jutnak el.
    :smiley: Próbáld újra!! (szem-sam)
  • :D A kezdeti depresszió korai kezelése eredményre vezet, minden esetben .....Mint a mellékelt ábra is megmutatta.....És noha nem a bába jött, de a felmentő sereg egy személyben roppant nagy örömet szerzett :) Ps: Most nevet is változtassak? :O Máugymexoktammmm :D Kösszönet és hála a segitségért !!!!!
  • Nos Drága Ingyen......:) Begyorsult a szülés :D
    Igencsak haladok, ugyhogy lehet kérni a következő részek pótlását????? Ugymint
    4.évad 1től a 8. részig, és az
    5.évad 00 és 1.részeit......
    Ugye nem szeretnénk, ha valami komplikáció lépne fel, a depressziónál némileg komolyabb??? :)
    Hálásan megköszönöm, ha ezügyben is lépni tetszel :D
    Köszönöm, köszönöm , nagyon számitok Rád :pensive:
  • szerkesztette ezt: November 26
    Az ötös szülésénél volt egy kis komplikésön ,nagy volt az orra a kisfickónak de a bábák
    a maguk javára fordították :smiley:
    Nyele volt a fejének .........:smiley:
    Remélem nem csúszkál a felirat :smiley:
  • szerkesztette ezt: November 26
    Huhhh ezt nevezem, ez a hipergyors szülés, ha van nyele ha nincs ...:D Köszi, lesem folyamatában követem a fázisokat :) éééééés a nagy készülgetés közepette el is irtam, mert a
    6.évadban van a 00-ás epizód, -és ez hiányzik ......
    éspedig a kommentek alapján valamiféle bantu-afrikai kiruccanás lesz...ugyhogy ha a sok kötéscsere és tamponálás közepette még ennyi időt rááldoznál, akkor ezt hiszem nem lehetne überelni: "Ingyen Tiszteletbeli Midwife" lennél :D Márcsak az afrikai helyzet kiértékelése miatt is jó lenne, hiszen lehet ott nem úgy lesznek a babyk, ahogy az 50-es évek Angliájában :D
    A felirat ha meg csúszik, majd csipogok, ha nem lett volna még eleged egy nyafogó, mindent Ingyentől váróból.
    Summázva: Boritékoltan megy a szülészeti csomagban a nagy köszönetem :)
    Ps: Azért annyira gyors nem vagyok, csak jelezni akartam, hogy a számokkal nem lenni tisztában, gyk belezavarodtam so sorry-.....
  • szerkesztette ezt: November 29
    Hát, ha lehetne itten ódákat zengeni, akkor bittos meg is tenném Hálásan köszönöm Ingyen, nagy örömet szereztél .Most kicsit ledöltem a lábamról, s csak most tudtam reagolni, de a gyógyuláshoz szvsz nagyban hozzá fog járulni a sorozat, igy ha tecc, ha nem , életmentő voltál :disappointed:
    Más: Csak hogy informáljalak, és megint kérjek: Majd csipogok, de berendelték a 8. évadot, vagyis 2019 első hónapokban premier lesz, csak remélni tudom majd, hogy T vagy SidCarter vagy aki eddig forditotta, majd feliratozza :)
    Summa: Nagyon boldoggá tettél :)
    És hogy linket én is tegyek: Itten a beharangozó :
    https://www.womanandhome.com/life/news-entertainment/call-the-midwife-season-8-305517/?fbclid=IwAR3Ztvyfp69JU57OHBeK9U7aZBOtXIKi2mt1O9rs7d4RvmMg4kM69eTFMa8
    Vagyis Ingyen, SZUPER VAGY, KÖSZNÖM, SZERINTEM SOKAK NEVÉBEN IS :)
  • szerkesztette ezt: November 30
    @sarahkerrigan :blush:
    Köszönöm a hozzám intézett szavakat , de elsősorban nem én vagyok az egyedüli akit megillet. Előttem már feltöltötték én csak pótoltam.:)
    Legnagyobb köszönet a fordítókat és magát az SB oldalát érinti hiszen lehetővé teszik hogy megosszuk. Természetesen folytatjuk ha én nem valaki más.:)
    Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok :)
  • december 25.-én lesz a 8. évad nulladik része a karácsonyi speciális rész aztán 2019-ben jön az évad rendes részei az még nincs meghatározva mikor :)
  • @Propolisz és @benassy
    Háátkösziazinfót :smiley:
  • Ingyen : Köszi a jókivánságot, rajta vagyok, Propolisz,lestem én is a linkeket, köszi h megosztottad, benassy Te se maradj ki: Neked is köszönet Remek volt a kis előzetes....:) :D Szó mi szó: Tudnak ezek ott a BBC-nél,irtóra jó kis sori :) Na gyógyulásként ujabb rész kerül terítékre :) Hála és köszönet Nektek ...:)
  • Huhh, nem nyugszom :) Jeleztem az 5 évad 9 résznél, hogy AZ nem okés, nincs felirat, és megegyezik a 6 évad 00-val. Pls make correction...:) Thanks Ja izé köszike :P
  • szerkesztette ezt: December 5
    @sarahkerrigan
    Az ötödik évad karácsonyi kiadása került a 9 pozícióba felraktam a 00-ra felirattal
    A 6 évad 00 lecserélve
    A többi részt már feltették előttem .
  • http://p.coldline.hu/2018/12/05/2994801-20181205-rle1GK.png
    Nagyon úúúúúúúúnom ezt a karácsonyi katyvaszt,és ez még csak a kezdet
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.