Sorozatbarát csatlakozás

szerkesztette ezt: December 3 itt: Egyebek
Nem tudom hogy sikerült e csatlakoznom a sorozatbarát közösséghez. Messengeren kaptam egy kódot. Ezzel mi a teendő?
@moderator .

Előre is köszönöm a segítséget!:)
«134

• Èn se tudom mit kezdjek a kódal 🤔
  • És én se
  • nekem kamu szaga van :neutral: vagy pedig még nagyon kezdetleges a dolog
  • Nem tudom ,mi ez! Nekem is gyanús.Nem találtam sehol rá utalást,hogy ezt ti kreáltátok.
  • azért nem értem a csatlakozási üzenetet, és lehetőséget, mert már amúgy is a sorozatbarát oldal közösségének tagjai vagyunk. és nem is mertem emiatt a csatlakozást választani. én is valami átveréstől tartok. kíváncsian várom, lesz-e valami új infó ebben az ügyben.
  • Nem hinném hogy kamu mert maga a sorozatbarát küldött üzenetet messengeren, és az oldalba van beépítve.
  • szerkesztette ezt: November 14
    " Szerintem " csupán a az SB akar veletek kapcsolatban lenni a jobb kiszolgálás érdekében. :smile: De majd a "modi" elmondja :smiley:
    Ez olvasható ha figyeltek :
    "Minden csatlakozó AdFly reklámmentességet és mások számára nem elérhető tartalmakat fog kapni!
    Ha nem szeretnél lemaradni, kattints az Indítás gombra!"
    Csatlakozás: Facebook Messengerel
    Ez egy kép:
    https://kepkuldes.com/images/a8a9ab733acc6e065daf6b5b49464675.png
  • szerkesztette ezt: November 14
    A srácok elcseszték, mert félkész a funkció, és véletlenül kiment így mindenkinek, szóval már ciki lenne visszavonni. Marad ahogy van és kérlek írjátok le a véleményeteket, ha lehetne építő jelleggel, hogy tudjuk javítani/tudjunk visszajelzést adni a partnernek.

A lényeg hogy adfly alternatívákat tesztelünk, és lenne egy partnerünk aki forgalom generálásért cserébe fizetné a költségeink egy részét. Naponta egyszer kapsz egy linket messengerben, rákattintasz, az átdob valamilyen oldalra és igazából rajtad áll hogy böngészel rajta/becsukod vagy mit kezdesz vele. Ez egyenértékű a napi 2 adfly kattintással. A partner viszonylag nyitott, igyekszik olyan tartalmat generálni ami érdekes lehet számunkra (visszajelzés alapján változtat) ha nagyon gyengének találjátok és nem tud fejlődni akkor megválunk egymástól, de ehhez is visszajelzés kell konkrétumokkal.

A profilnál állítható (https://www.sorozatbarat.online/member/edit) ha nem jött be, ott az adfly/coinhive átirányítok eddig.
    Engedély visszavonása: https://www.facebook.com/settings?tab=applications
    Tervezünk még több alternatívát megnézni/kipróbálni, de csak lépésről lépésre.
  • @moderator köszönöm szépen a választ. Én átállítottam. :)
  • jöhet pozitiv & negativ visszajelzés is, csak legalább tudjuk hogy mi a véleményetek róla :)
  • Ha még nem vagyok, szívesen lennék a Sorozatbarát közösségnek tagja, de mi itthon "családilag " nem látogatunk közösségi oldalakat (face, instra, twitter...stb) Ez így alakult, oka volt. Nincs fiókom, vagy mim a facebookon. Eddig nem hiányzott. Úgy fest én nem leszek többszörös tag. Sajnálom, komolyan!
  • @szegedi77 ez csak az adfly lecserélésére irányul napi egy reklámozandó oldalt küldünk ott üzenetben akinek gondja van az adfly-al vagy ez szimpatikusabb neki azoknak jó főleg
  • T. @moderator , köszönöm a válaszod. Nekem semmi bajom az adfy-al, kivárom és kész, ha 10 reklámot kellene bezárnom , hogy sorozatot nézzek,az sem zavarna. A + tartalmak, és információk ígérete miatt csatlakoztam volna szívesen.
  • Félrevezető a szövegezés, este módosítom. Inkább kényelmesebben elérhető (akiknek van facebook fiókjuk), az oldalon a legtöbb itt is elérhető, facebook fiók nélkül is: https://www.sorozatbarat.online/ajanlo
  • nekem az a véleményem erről, hogy bár sokan járnak Facebookra , de a közösség nagy része egyáltalán nem , ez a fejlesztés leginkább a fiatalabb generációnak lesz hasznos , de nálunk egyáltalán nem ők vannak többségben . Viszont ez is egy lehetőség azoknak, akik szeretnék lecserélni az adfly-t másra , de a 89 százalékos adfly szavazási eredmény elmondja hogy az embereknek nincs baja alapból az adfly-al csak a vírusírtójuk riogatja őket állandóan amiről a vírusírtó nem akar leszokni , az emberek téves gondolkodását kellene megváltoztatni hogy merjék kikapcsolni a vírusírtót és a blokkolókat is ha már itt járnak ennyi támogatást megérdemel egy ekkora magas alexa ranking-el rendelkező oldal , mint az SB. Aki tényleg annyira adfly ellenes és nem is akarja kikapcsolni a vírusírtót meg blokkolót akkor magán problémája, nem néz majd semmit . Egyébként én inkább elsősorban adfly másodsorban a coinhive módszert díjazom, a Facebook-os nem érint nem vagyok kapcsolódva az SB facebook oldalához egyáltalán , de ettől figyelek rá néha mi zajlik ott @etyike posztjait is figyeltem , @Propolisz posztjait is figyelem :)
  • Kedves moderátor! Én rögtön csatlakozni akartam a reklámmentesség miatt, de nincs facebook profilom. Gondolom, így nem megoldható...(?)
  • Van Facebook, twitter, insta profilom, de más-más néven, más-más e-mail fiók hozzárendeléssel, mint a Sorozatbarát oldalán lévő. Azokat nem kívánom keverni az itteni létemmel.
    Elvagyok az adfly-al, nincs gondom vele. :)
    Ha ég a ház, és mégis szükséges a módosítás és a kód használata, semmi gond, csak a Sorozatbaráthoz rendelt e-mail fiókomon keresztül történjen. Meg fogom oldani. :)
  • T .@benassy !
    Biztos illene tudnom, de mi az az "alexa ranking" ?? Mint látod,az én tudásszomjam csillapíthatalan. Bocs.
  • @szegedi77 alexa rangsor , ami megmutatja hol helyezkedik el az oldal a többi között helyi és globális viszonylatban :)
  • Szerintem is kibírható az a két kattintás. A NOD-os őrületet leszámítva - ami engem is érintett - nincs vele gondom. De dícséretes a részetekről a próbálkozás, hogy legyen más alternatíva is. :)
  • T. @moderator ! Ha ez pénzt hoz, ki kell próbálni! Ahogy én látom, veszteni nem lehet vele, ugye.
    T. @benassy ! Köszönöm, ma is tanultam valamit.
  • Persze, nekem sincs gondom azzal, hogy bezárogatom a reklámokat, ha cserébe itt lehetek és sorozatokat nézhetek!:) Nagyon hálás vagyok az eddigiekért is!:)
  • Nekem tetszik. Főleg, hogy filmekkel, sorozatokkal foglalkozó oldalra irányít.
  • Nálam már nem is jelenik meg a csatlakozási sáv, mert becsuktam, azóta nem jön elő.
  • @ildiko811 ha törlöd a sütiket még előjöhet ha csak azóta ki nem lett szedve a funkció :)
  • Hol kell keresni ezt a valamit? Biztos én vagyok a vak, de nem találom sehol sem.
  • Akkor mégse vagyok vak. :smiley:
  • nem csak lemaradós :D
  • Tudom, tudom de :smiley: engem átirányított egy a sorozatmánia oldalra :smiley: de az is lehet, hogy azt is rosszul csináltam. Ritkán szokott sorozat nézésnél gondom lenni, ha meg véletlenül igen, akkor itt segít @benassy & @moderator :smile: Köszönöm! :smile:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.