Kereső címke

Sziasztok!
Van arra lehetőség, hogy bővítsétek a kereső címkéket? Tudom több sorozat közül lehet választani, attól függően ki milyen típusút keres (akció, dráma, kaland, stb... ) de nekem piszkosul hiányzik egy HBO és egy Netflix-es címke. Nem tudom mások, hogy vannak ezzel, de én örülnék, ha lenne ilyen funkció is.

• szerkesztette ezt: 2018 September
    hbo és netflix videókra minek címke? van hivatalos hbo és netflix oldal ott keresgélj címeket, mert az oldalon nincs megkülönböztetés a sorozatok között az alapján hogy melyik kiadó, csatorna vagy filmstúdió csinálta szóval ilyen biztos nem lesz, azért van a google és a hivatalos oldalak hogy ott keresgélj azokra a címekre nálunk pedig rákeresel a sorozatbarát keresőben hátha megvan nálunk az adott sorozat
  • @benassy

Én egy másfajta keresést is szeretnék, olyan "keresztezett"-et. Lehet, van ilyen, csak én vagyok béna. Tehát, mondjuk 3 félére lehessen keresni egyszerre. Pl angol, misztikus, romantikus.
    Most csupán 1 jelzőre lehet keresni.
    (Nem létszükséglet persze, csak megláttam a témák között ezt a címet.)
  • @Zsenilla olyan sajnos még nincs :mrgreen:
  • Sziasztok ! A sorozatokat lehetne kategorizálni ? mert ez így durván durva :neutral: sci-fit vagy misztikusat keresek és így elég nehézkes.
    köszönöm !
  • @sanko23 https://www.sorozatbarat.online/series ott vannak a kategóriák csak kattints rájuk még nyelv szerint és műfaj szerint is vannak
  • szerkesztette ezt: 2018 October
    Sziasztok! bővített keresőre szükség lenne (pl: megjelenés dátum, szinkronizált) ,mert nehéz az új sorozatokat megtalálni a 7000 közül.
    Köszi
  • jajaja meg mikor született a rendező
  • @nemethnora tudom, dolgozunk rajta :)
  • Igen, legalább a "szinkronizált" cimke nagyon kellene
  • szerkesztette ezt: January 22
    @gezamezga
    Drága uram!
    A piros-fehér-zöld zászlócska azt jelenti hogy szinkronizált.
  • @gezamezga - Egyetértek! Valóban nagyon hasznos lenne a kereső címkék között a szinkron, ám azt is tudom, hogy ez mennyire macerás lenne a szerkesztőknek.
    Sok sorozat eleinte a saját nyelvén jelenik meg, aztán idővel magyar felirat is kerül hozzájuk, végül kis szerencsével megjelenik szinkronnal is. Vagyis, folyamatosan korrigálni kellene a keresőt, ami nagy munka.
    Persze, vannak olyan sorozatok, amelyek egyből szinkronnal kerülnek fel, többnél előfordul, hogy ezeknél meg sok néző az eredeti nyelvet és magyar feliratot hiányolja. Olyan káosz lenne, ha egy film feliratos és szinkronos is egyben, amihez igazodni, hogy ne legyen senkinek félrevezető, eszméletlen nagy plusz energiát igényelne.
    Marad az, hogy az ember kinéz egy neki tetsző sorozatot, és máris láthatja az első epizódnál, hogy mivel is áll szemben. Ha nem megfelelő a nyelv, továbblép egy másikra. Én ezt csinálom. :)
  • szerkesztette ezt: January 22
    @Frame :D odaverne rendesen ha a keresőt kellene a sorozat alapján folyamatosan változtatni, ezek a dolgok nem így működnek :D
  • @benassy Én tudom, ezért sem sírok a szinkronos címke után, csak az egyik szemem könnyes. :D :D :D
    Ha dolgozom valamin, csak szinkronos filmet nézek, mert közben nem tudnám olvasni a feliratokat, ezért én is vadászom a kedvemre való szinkronos sorozatokra, és van, hogy 2-3 percem is rámegy ( :D :D ), mert már elég sokat kilőttem közülük, de megoldom. :D
  • olyan sok az a 2-3 perc? :D
  • @benassy Naná! Válogatós vagyok, az meg időt igényel. :D Így jár az, aki rengeteg filmet látott már, és keresni kell azokat, amiket még nem. :D Pár évvel ezelőtt még 1 percen belül voltam a találattal. :+1: :D
    A családom akkor kezdett aggódni értem, amikor benyakaltam a CSI -Helyszínelők összes évadát is. :D :D :D Azonnal szerveztek nekem egy kirándulást. :D :D :D
  • @Zsenilla
    Egyetértek! Tök jó lenne, ha egyszerre több címkét is ki lehetne választani, és azok alapján tudnánk böngészni a sorozatokat. Nem tudom, hogy ezt mekkora macera lenne megoldani, sajnos nem értek hozzá, de biztos nem csak mi ketten örülnénk egy ilyen funkciónak. :smiley:
  • @erah94 teljes mértékben megoldható, csak várd ki mire meglesz :D
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.