Secret of the Three Kingdoms

1234689

• @lilohorvath :smile:
    Szia Milly! :smile: nagyon szépen köszönöm az újabb rész feliratát.
    @Corrupt köszönöm szépen a feltöltést :smile:
  • Sziasztok!
    Szívesen fogadom, ha elmondjátok a véleményeteket a sorozatról, a karakterekről, mindenről ami ehhez kapcsolódik (akár még a fordításomról is :"D), mert azt hiszem, nem egy egyszerűen megemészthető vagy értelmezhető sorozatról van szó.
    Szívesen várom a véleményeiteket akár ide kommentben, akár a blogomon hozzászólásban :)
    Mindenkinek BÚÉK!
    Milly
  • @lilohorvath nem akarnak savazni :D
    Szia Milly :smile: Nekem a szívem csücske ez a sorozat! Kim Rae Won az egyik nagy kedvenc koreai szinészem egyike :smile: minden egyes rész amit eddíg láttam mindíg megsirat! szerintem a valós életben kevés olyan ember létezik aki ennyi mindent feláldoz a szeretett emberért, borzalmas lehet ha valaki ennyire fiatalon ilyen betegséggel küzd!azt szokták mondani ha nincs múltad jövőd sem lehet! és ez főhősre nagyon is igaz. Ez a sorozat tényleg nehezen feldolgozható! sokszor vagyok úgy hogy egy- egy rész végén csak ülök és a monitort bámulom! Igaz az hogy én ezt a sorozatot egyszer már nagyon régen láttam és nem is emlékszem mindenegyes pillanatára de a neheze még hátra van. Nagyon örültem annak hogy újra láthatom! Én a végén még biztosan hogy fogok irni! :smile:
  • @benassy Miért kellene engem savazni? Vagy csak ez az egy lehetséges opció van? Bocs, de ez most nem humoros.
    @Mary2013 Neheze még hátravan? Hát az... megnyugtató. Mondjuk gondoltam. Erről a "babacsavarról" egy pillanatra úgy éreztem, csak egy plusz erőltetett akármi, amivel ki lehetne tölteni a megmaradt epizódokat, főleg miután Seo-Yeon mégis úgy dönt, hogy megtartja a babát... Mindenesetre megértettem Ji-Hyung reakcióit. Először és másodszor is. Kíváncsi leszek, mi lesz ebből. A vizsgám után fordítom is a következő részt.
  • @lilohorvath csak vicc volt :D
    Szia Milly! köszönöm szépen az újabb rész feliratát :smile:
  • Szia @lilohorvath Milly. Köszönöm a fordítást, :kissing_heart: most néztem meg a 14-15. részt, de tejesen lelki defektusom lett. Nagyon nehezen feldolgozható sorozat. Kiváncsi leszek, mi lesz a végfejlemény. A viszgáidon tul vagy?
    @Corrupt köszönöm a feltöltést :smile:
  • @Mary2013 Nagyon szívesen! :) Igazad volt, a java, tényleg inkább a neheze, még csak most jön!
    @Dublin Nagyon szívesen! Hát igen, én nem tudnám ezt maratonban nézni. Még fordítás közben is néha csak keresem a szavakat. Értem, amit le kellene fordítani, de nem könnyű. Nem akarom nagyon hatásvadászra se a dialógust, de azt se, hogy az érzés ne jöjjön át a sorokban. Még egy vizsgám lesz, jövő szerdán. :)
  • szerkesztette ezt: January 20
    Szép jó reggelt @lilohorvath :smile:
    Szia Milly! köszönöm szépen az ujabb rész feliratát! vizsgád biztos sikerült, gratulálok :smile: nagyon jó lett az oldalad új kinézete :smile:
  • Szép jó napot @Mary2013
    Nagyon szívesen! Igen, ötös, minden szuper, köszönöm szépen! :)
    Jaj, hát azt inkább hagyjuk, örülök, hogy neked tetszik, szerintem egyelőre katasztrofális. Már nem is tudom, miért vágtam bele. De igen, meguntam a régit. Plusz ez a tavaszi madárkás megjelenés nem nagyon passzolt ehhez a szép havas januárhoz. Na nem mintha ez az új akármi passzolna, de tegnap már annyira az agyamra ment, hogy inkább hagytam az egészet. Majd talán ma folytatom, és alkotok belőle valamit. :D
  • @lilohorvath biztos vagyok benne hogy kitalálsz majd valami olyat ami Téged tükröz :smile:
    Szuper! :smile: kívánok Neked még sok sok ötöst!!! :smiley:
  • @Mary2013 Én már annak is örülnék, ha lenne valami hangulata :D De köszönöm, ebből igyekszem "erőt meríteni".
    Köszönöm szépen! <3 Én is remélem, hogy így lesz!
  • @lilohorvath kicsit devil lett az oldalad kinézete :smiley:
  • @benassy Hagyjuk inkább a témát. Még nincs kész:D
  • @lilohorvath a vizsga sikerült az a lényeg :smile:
    Szia Milly! köszönöm szépen a 17.ik rész feliratát :smile:
  • @Corrupt Kész a 18. rész felirata, ÁÉ-n és a blogomon megtalálod :)
    Jó szórakozást mindenkinek! A héten remélem befejezem a sorozatot!
    Milly! köszönöm szépen az újabb rész feliratát :smile:
  • @Corrupt Fent van már a 19. rész is, a szokásos helyeken.
    @Corrupt :smile: köszönöm szépen.
  • Mindenkinek köszönöm, hogy velem követte a sorozatot! Remélem tetszett, érdekesnek találtátok, kíváncsi vagyok a véleményetekre! Nem mindennapi, érdekes témához nyúltak a készítők.

Kedves Milly! még mindíg a könnyeimmel küzködök! az utolsó rész nagyon sziven ütött!
    köszönöm Neked az egész sorozat feliratozását, többször nézős kategória nálam de el kell telni egy hosszabb időnek hogy újra nézzem :smile:
    A következő sorozatod feliratozását is szívesen nézném itt az SB-n.
    Köszönöm a munkádat :smile:
    @Corrupt Neked köszönöm a feltöltést :smile:
  • @Mary2013 Kedves Mary! Megértelek. Én már nem könnyezek, viszont sokáig rágódtam rajta, mivel ismerőseinken keresztül ismerem ezt a betegséget, annak különböző formáit. Nagyon örülök, hogy tetszett a sorozat, bár már láttad, a fordításommal együtt is. :) Most picit pihenek, elkezdtem nézni én is egy sorozatot (Reply 1988) amolyan levezetésként meg kicsit hangulatjavítóként, mert tuti teljes depresszióba esnék, ha nem néznék ezután valamit. Aztán pedig februárban kezdem a Három királyság titkát :) Nem romantikus lesz, így nem tudom mennyire lesz népszerű, de engem az első-két rész, és az alapsztori nagyon megfogott.
  • @lilohorvath meséld el minden gondodat,problémádat Dr. Benassy mindent megold , a rendelő nyitva mindenki számára :D
  • @lilohorvath :smile: Kedves Milly! a Három királyság titka szerintem jó lesz, olvastam nálad a tartalmát, reménykedem hogy láthatom itt :smile:
  • @Mary2013 mi ez a sok reménykedés mostanában? :smiley: írd meg konkrétan mindegy mi az mert amit fordít úgyis megnézed :smiley:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.