Secret of the Three Kingdoms

1356789

• Köszönöm lilohorvath .... izgalommal várom a következő részeket . Türelmesen ki várom .Tanuljál az sokkal fontosabb ....
  • szerkesztette ezt: 2018 September
    @lilohorvath :smile: szia! köszönöm az újabb rész feliratát :smile:
    @Corrupt :smile: : Neked a feltöltést :smile:
  • @Mary2013 azt hitted én töltöttem fel? :D
  • @benassy Igyekszem, köszi :)
  • @bognarek @Mary2013 Nagyon szívesen, jó szórakozást :)
  • @benassy hirtelen nem voltam képben! de aztán rájöttem :joy:
  • @lilohorvath szia köszönöm a 7. részt. csak nyugi a fordítással első a tanulás, mi várunk türelmesen. :kissing_heart:
    @Corrupt köszönöm a feltöltést :smiley:
  • @Mary2013 sejtettem :D felejthetetlen vagyok
  • @Dublin Nagyon szívesen, itt is :) Köszönöm <3
  • Szép jó reggelt! :smile:
    @lilohorvath köszönöm szépen a 8.ik rész feliratát :smile:
    @Corrupt köszönöm szépen a feltöltést :smile:
  • @Mary2013 Gyönyörű hétfő reggelt! :D Nagyon szívesen!
  • Köszönöm a feltöltést de egyiket sem tudom meg nyitni ....
  • Borzasztó lehet fiatalon ilyen betegségben szenvedni! ha nincsenek emlékek a múltról a jelenről így a jövőre sem gondolhat az aki beteg.
  • Hát hogyne... És az érzés, hogy te vagy az egy abból a millióból, akikkel ez betegség fiatalon megtörténik. Szörnyű.
  • Igen! szörnyű lehet.
  • Néha elgondolkozom rajta, mi ihlethette ezeket a sorozatokat. Valódi esemény, netán egy félelem? Ki tudja...
  • @lilohorvath pont ugyanazok a dolgok ihlették, mint a horror filmeket :D emberi agyszülemény felsőfokon :D az emberi agy pedig irtó beteges tud lenni :D
  • @lilohorvath sokszor vagyok én is így ezzel a kérdéssel, elgondolkodtató mi ihlette az írót egy ilyen történet megírására.
  • @Mary2013 mi más? a pénz,siker, csillogás :D az embereket nem érdekli az unalmas figyelmet nem felkeltő lapos sztori, az embereket csak 2 dolog fogja meg, 2 dologgal lehet őket lekötni, az egyik pont ez a betegséges ,nyomorúságos sztori lásd. a szappanoperák nagy része is erre épül és a másik dolog pedig a polgárpukkasztó aljasságokkal teli mindenki által utált de titokban érdekelt valóságshow-k és hasonló műsorok :D
  • @benassy @Mary2013 Tévedés, a polgárpukkasztó valóságshow-k sem érdekelnek mindenkit. Engem például nem :D
    De amúgy nem pont erre gondoltam. Hanem hogy honnan jön az ötlet. Persze a cél a nyereség, de ahhoz kell egy ötlet, egy ihlet amivel pénzt lehet csinálni :) Lásd, Harry Potter ötlete - Rowling épp vonaton utazott. Persze, a fő cél az a siker és a bevétel.
  • @benassy teljesen jól látod a dolgokat! :D
  • @lilohorvath nem te vagy a célközönség, de pl a legnézettebb valóságshow-k között a big brother ,survivor és társai vannak világi szinten de hatalmas célközönsége van a szappanoperáknak aminek szintén nem te vagy a célközönsége de ettől függetlenül fiatalokat és időseket egyaránt szögeznek vele a székbe :D ott van pl a Star Wars a filmek közül, bármikor bármilyen rossz akkor is akkora sikereket érnek el vele , hogy az valami hihetetlen , elég egyszer megfogni valami őrültséggel az embereket és utána nincs visszaút többé. Ázsiai sorozatoknál másra utaznak, legtöbbször érzelmekre mennek rá, kicsinálnak érzelmileg , idegileg vagy egy erős drámában vagy egy erős vígjátékban és be is jön nekik, így már akkor sem bírod abbahagyni ezen sorozatok nézését ha akarnád, sok liter könny elmorzsolása garantált mind a vicces mind a drámai sorozatoknál :smiley:
  • @benassy Az Erő legyen veled :D
    Igen, valóban. Egekig szalad a szemöldököm, amikor meghallom, hogy újra kezdődik az X-Faktor. Nyilván nem lenne már, ha nem lenne rá kereslet, és úgy tűnik, van.
    Igaz. A doramákról is csak úgy lehet leszokni, ha elkezdesz fordítani, mert akkor nézni már nem marad időd és erőd :D
  • szerkesztette ezt: 2018 October
    @lilohorvath akkor most elmondok neked egy titkot, a szombati x-faktor rekord nézettségű lett a magyar műsorok közül , ha már megemlítetted, szóval ezzel be is van bizonyítva hogy mi érdekli az embereket :D Abban is igazat kell adnom, hogy fordítás mellett már tényleg nem marad sok időd nézni a doramákat :joy: jah és az erő is itt van velünk image
  • @benassy
    Nahát, akkor valamit tudnak még :D És hogy beletrafáltam!
    Nem is baj, a sorozatnézés is egyfajta függőség. Jobb nem rászokni. :)
    Csak nehogy jöjjenek a Sith-ek. Vagy mi most a módi? Első rend? Uhh :D
  • @lilohorvath Csubakka, ő most sokszor téma a fórumon :joy:
  • Sziasztok! Elképzelhető, hogy ezen a hétvégén nem lesz új rész, főképp a szombati munkanap, valamint a következő heti 4 ZH-m miatt. Köszönöm a türelmeteket! (Természetesen, igyekszem mihamarabb hozni, pótolni a 9.részt!)
  • lilohorvath ...várunk türelmesen ...tudod a tanulás fontosabb ....szorítok hogy sikerüljön
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.