Secret of the Three Kingdoms

2456789

• @lilohorvath én már ismerem az embereket :D nem lehet pirossal írni oda egyébként, de úgyse figyelné mindenki azt sem :D jógázni nem akarsz? :D
  • Én csak annyit fűznék hozzá, sokan nem gondolnak abba bele hogy van magánélet! család! iskola! munkahely, stb stb.....
  • @benassy Igazad lehet. Jaj, nem, azt nem, nincs meg hozzá az egyensúlyérzékem. Egyszer voltam jógaórán, inkább hagyjuk :D
    @Mary2013 Igen, lehet, a legtöbben nem gondolnak bele, hogy a fordító is ember...
  • @Mary2013 továbbá abba sem , hogy senki sem tartozik semmilyen kötelezettséggel se az oldal se a nézők részére és semmilyen garanciát nem vállalhat ,tehát ha valaki valamit elkezd és nem tudja ,vagy akarja befejezni, akkor ez van, befejezheti más ,vagy úgy marad :) ingyenes oldalról van szó, az oldalon mindenki önkéntes, a nézők a beküldők hobbi fordítók stb ezt nehéz egyeseknek vagy inkább sokaknak felfogni tisztelet a kivételeknek természetesen :) mivel az oldal nem egy fizetős szolgáltatás, nem egy kábeltévé csatorna vagy egyéb ezért nem értem egyes nézők fura elvárásait és fura követelőzéseit, mert a kérések nagy részét teljesítjük de az erőszakos követelőző személyekét akik nem a fórum mindennapi látogatói hanem valami eltévedt egyedek, azokat akár figyelmen kívül is hagyhatjuk :smiley:
  • @lilohorvath akkor marad a meditálás vagy valami amiben le lehet adni a feszkót, amit a nők szoktak pl csoki evés meg ilyenek :D
  • @benassy Ez egyébként egy általános tulajdonság. Természetesnek veszik, hogy a SB ingyen kínálja nekik a sorozatokat, azokat feliratosan vagy szinkronosan, stb. Aztán ha mondjuk nem lesz ingyenes, hanem meghívóhoz kötött, akkor "demiééért?". Mert eddig az volt nekik a természetes, hogy tálcán nyújtanak mindent. Amivel nem lenne gond, ha nem vennék természetesnek.
  • @benassy Az lesz, csokiii :D Ez kicsit szexista volt, nem? "amit a nők szoktak" Pff... :D
  • @benassy csak vannak olyan emberkék akiknek ez nem jutott el a tudatáig! csak követelőzni tudnak, gondolkodni azt már nem. Az eltévedt egyedek meg rosszul is járhatnak!!! volt rá példa nem is olyan rég.
  • szerkesztette ezt: 2018 September
    @lilohorvath te pedig visszavághatsz azzal, hogy mi férfiak meg iszunk pár sört, igaz a magamfajta istenségek nem érik be ilyen olcsósággal :D igen az oldal maga ingyenes, de attól még rengeteg pénzbe kerül az üzemeltetőnek , tulajnak, aztán a követelőzés ezen nem segít ,de ha megáll az oldal 5 percre akkor minden követelőző eret vág, tipikus emberi viselkedés ténylegesen, hogy sült galamb mindig repüljön az ember szájába ingyen és lehetőleg még repeta is legyen bármikor :D viszont mindennek van határa, az ingyenességnek is ára van mégpedig a reklámok amiket el kell viselni illetve a sorozatok félbehagyása is ide tartozik mert nincs kötelezettség és garancia ingyenes dologra :D tudod ajándék bornak ne nézd a fokát :D jó étvágyat a csokihoz :D
    @Mary2013 így van az eltévedt bárányokat jó irányba igazítjuk itt , kipenderítjük őket, nincs értelme semelyik személynek itt legyen, akik nem tisztelik az oldalt, az apróbb szabályokat, az önkénteseket és persze a nézőket :)
  • @benassy Igaz, egy ilyen istenségnek minimum a Mennyei Manna dukál, de ha már inni kell, akkor a Nektár :)
    Na igen, pontosan erről van szó.
  • @lilohorvath köszi a Mennyei Manna tökéletes, főleg Nektárral :smiley: azt jelzem előre, mindig bele lehet akadni egy két őrült kommentbe, akik vaksötétben járnak,de szerencsére sokkal több értelmes kedves néződ van :)
  • @benassy Egészségedre hozzá :D
    Hát igen. Igazából az lenne a megoldás, ha egyáltalán nem olvasnék kommentet, de azzal meg azt szűrném ki, ha a nézőknek kérdése van illetve véleménye az egyes részekkel kapcsolatban. Szóval eléggé patthelyzet :D
  • @lilohorvath illetve nem látod a sok köszönet nyilvánítást sem :smiley: ami nagy erőt ad az egész fordításhoz meg az emberek szeretete :smiley: jah meg persze az én kihagyhatatlan kommantjeimet sem látnád :D
  • A vaksötétben járóknak megkellene tanulni a fény felé nézni :smile:
  • @benassy Te is kommentelsz a sorozatok alá? :D Igen, egyébként tényleg erőt ad. Nem önfényezés, mint azt páran gondolják, hanem visszajelzés hogy van értelme folytatni, akár tíz, akár csak egyetlen egy ember miatt is.
    @Mary2013 Hát igen, ez az élet megannyi területére igaz :)
    @Mary2013 az a legnehezebb feladat és látod évek óta nem sikerül pedig sok infó van a fórumon, a GYIK-ban , a facebook-on etyikénél a kommenteknél a moderátor próbálja oktatni a jónépet ,de ha nem olvasnak semmit ,csak sötétben szeretnek járni mert a fényre lusták kimenni, akkor azzal nem tud senki sem tenni, aki akar az tanul itt meglátszik a fórumon főleg ti a pletyka topikos nézők nagyon szerettek olvasni, figyelni, tanulni, de van sok soha meg nem szólaló néző is aki figyel ,olvas és attól hogy nem reagál még nagyon sokat tanul, mert veszi a fáradtságot rá :smiley:
    @lilohorvath igen szoktam, igaz leginkább azokhoz, amikhez feltöltök részeket, de szoktam asszem tavaly valami 5. lettem a kommentezési toplistán, vagy valami ilyesmi amit én sem tudtam , hogy ennyit kommentezek :D a sok jó értelmes kedves nézők türelmesen várnak onnan is látszik , hogy ők tájékozódnak is és figyelik a kiírásaidat, bejelentéseidet ,oldaladat vagy ahol épp elérnek :) egy kettő mindig lesz aki paraszt és nem tetszik neki valami, de mindenkinek úgysem lehet megfelelni , this the life :D
  • @benassy nagyon sokan vannak akik a sorozat alá kommentelnek, még ha csak röviden is de itt vannak, én, már azt tudod hogy nem csak koreait nézek hanem sok mást is de amit nézek az alá ha mást nem is de megköszönöm, mert azt úgy illik én legalábbis így érzem.
  • @benassy Igen, c'est la vie. :) 5.? Akkor neked tényleg jár a szád :D További sikereket ebben az évben is :D
  • @Mary2013 arra való a komment szekció hogy kommentezzenek oda, csak az nem mindegy ki mit ír oda, mert a tudatlan őrült megjegyzéseket kellene hanyagolni, mert az elég riasztó, lehet azt hiszik ezen személyek, hogy ettől majd sokkal gyorsabbak lesznek a részek ,fordítások feltöltések , hát véletlenül sem, sőt akár ellenkezője :D a te kommentjeidet is láttam sok helyen természetesen , mindig kedves rendes vagy mindenkivel ez kétségkívül így van :smiley:
  • @benassy köszönöm a bókot, most pirulok :smiley:
    @lilohorvath szerintem idén érem el az 5. -et 12. lettem csak :D de lehet már jövőben jártam 5. @Hamupipoke0000 lett tavaly :D https://www.sorozatbarat.online/forum/index.php?p=/discussion/3389/az-idei-statisztikabol-2017/p1
    @Mary2013 kapsz egy villámot is mert megelőztél kommentezésban tavaly persze sorozatok alatt, mert a fórum nem számít bele, ott abszolút első vagyok :joy:
  • @benassy légyszi ne ijesztegess! a hévégére megint jön a rossz idő :joy: ne akarj nekem megint rosszat! a villámlástól félek! de nagyon :joy: majd vissza fogom magam :smiley:
  • @Mary2013 akkor kapsz egy pipát :D ✔️ nem tudtam, hogy a villámoktól félsz :D
  • @benassy akkor most már tudod! :smiley: a pipa az tökéletes :smile:
  • Kedves @lilohorvath köszönöm a fordítást :smiley: Ne foglalkozz a türelmetlenekkel. Én/Mi türelmesen fogunk várni. A "Gourmet" fordításod is nagyon tetszett. :kissing_heart:
  • Kedves @Dublin nagyon szívesen!
    Igyekszem, egyszer majd csak belejövök :) Köszönöm szépen, örülök, hogy a Gourmet-t is élvezted!
  • Sziasztok!
    Kész az újabb rész felirata. Azt hiszem, beállok egy ilyen hétvégi fordításra, tehát hétvégente fognak részek jönni, azt hiszem. De lehet hogy hétvégén-hét elején, egy-másfél hetente. Most megint egy hosszabb részt fogok fordítani, azt hiszem ennek is kb annyi idő kell mint a mostani hetediknek. Plusz most már elkezdődnek a ZH-k is az egyetemen, így tanulnom se ártana :)
    Jó szórakozást addig is a hetedik részhez, és szép hétvégét mindenkinek!
    @lilohorvath sok volt az azt hiszem a mondatban :smiley: a feliratot köszönjük :smiley:
  • @benassy Nekem is feltűnt. :D Biztos elfojtott bizonytalanság xD
  • @lilohorvath valószínűleg, nem számít egyébként nem kell sietni, a panaszkodókat ne olvasd ,vedd spoilernek :D
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.