Secret of the Three Kingdoms

szerkesztette ezt: February 16 itt: Sorozatok
Sziasztok! A Secret of the Three Kingdoms fordítója vagyok. Amennyiben kérdésetek/kérésetek lenne a sorozattal és annak fordításával kapcsolatban, azt itt vagy a blogomon feltehetitek. Igyekszem mihamarabb válaszolni. Két részes adagokban fogom hozni a feliratokat, és remélhetőleg heti rendszerességgel. Ha lelassulnék, akkor átállok a részenkénti megosztásra, valamint türelmeteket kérem, és itt is mindenképpen szólok!
Jó szórakozást a sorozathoz!
Lilohorvath/Milly(fordító)
«13456711

• @lilohorvath Kíváncsian várom. :smile:
  • Aprócska megjegyzés; az epizódok fordítandó sorainak terjedelme átlag 3x-a a General and I-nak. Ezért vélhetően tovább is tart fordítani azokat. Ehhez is kérem türelmeteket! Köszönöm!
  • @lilohorvath szia! :smile: nagyon szépen köszönöm a feliratot :smile:
    @Corrupt-nak köszönöm szépen a feltöltést :smile:
  • Kedves Milly/ @lilohorvath szia :blush: nagyon köszönöm a forditást. :blush:
    @Corrupt Neked pedig a feltöltés köszönöm. :smiley:
  • @lilohorvath egyszer csak kész leszel vele :smiley:
  • @benassy Persze, hogy kész leszek :) Csak szeretném megelőzni a "Mikor lesz újabb rész?"-hez hasonló talányokat. A nézőnek is jobb, ha tudja mire számíthat. :) Hány gond volt már abból, hogy a néző és fordító között nem volt kommunikáció és a néző nem tudta, pontosan mi is van. Nem szeretném ha azt hinnék, nem fordítok, félbehagyom meg ilyenek. Nem tartozom elszámolással, magyarázattal, csak tényt közlök... vagy valami ilyesmi :)
  • @lilohorvath irtó nehéz elkerülni van hogy beküldünk napi szinten új részeket egy sorozathoz és valaki mindig alá írja mikor jön a következő :joy: ezekre nem kell figyelni -2 az IQ-juk :D
  • @benassy Hát ja, nem kéne, de ettől még nem esik jól az embernek, ha meglátja. De ez van. :) Azért köszönöm, hogy ezt mondod.
  • @lilohorvath eleinte zavaró aztán már az évek során elmegy mellette az ember hogy mennyi nullás liszt jár kommentezni, a másik kedvenc az mikor minden epizód alatt megkérdezik hány részes lesz a sorozat , holott andu általában minden első rész alá odaírja :D
  • @benassy "nullás liszt", ez nagyon tetszik :) Hát igen, azt én is bírom, amikor fent a blogon kiteszem, hogy a felirat melyik részhez passzol, esetleg még hogy honnan lehet letölteni - ezt mind vastag betűkkel - és kommentbe érkezik, hogy "na, és a részt honnan lehet leszedni?". Egyszer még oké. Kétszer is oké, harmadszorra már tikkelek :D
  • @lilohorvath hát ez is egy komoly feladat :) hát mikor kiderül se torrentezni se letölteni nem tud :D nah erre jó a sorozatbarát :p
  • @benassy Pedig egyik sem ördögtől való :) De igen, arra van ez.
  • @lilohorvath szia! :smile: nagyon szépen köszönöm a 2.ik rész feliratát :smile:
    @Corrupt-t köszönöm szépen a feltöltést :smile:
  • @lilohorvath @Corrupt köszönöm a következő részt. A letöltés tényleg nem ördöngösség, de én sem szeretem.Sokkal jobb itt nézni az éppen kedvenc sorimat, ráadásul jó a társaság. :smiley:
  • @lilohorvath szia! :smile: köszönöm szépen az újabb rész feliratát :smile:
    @Corrupt-nak pedig köszönöm a feltöltést :smile:
  • @lilohorvath szia :blush: nagyon köszönöm az új részt. :wink:
    @Corrupt Neked köszi a feltöltést :smiley :smile:
  • szerkesztette ezt: 2018 September
    @lilohorvath szia! :smile: köszönöm szépen a 4.ik rész feliratát :smile:
    @Corrupt szia! :smile: köszönöm szépen a feltöltést :smile:
  • @lilohorvath @Corrupt köszönöm az 5.ik részt is! nagyon gyorsak voltatok :smile:
  • Elkészült a hatodik rész felirata!
    Sajnos csak ilyen lassan, mivel az egyetem első heteiben semmire nem volt időm, hát még fordítani nem. De remélem most már visszatérhetek a rendes fordítói kerékvágásomba! A Kedves Károgó Kommentelőknek üzenem, hogy nem áll a sorozat, fordítom amikor tudom és amennyit tudom (nem könnyű sorozat, nem könnyű téma, nem könnyű a nyelvezete sem). Nem fogom abbahagyni, mert az nem illene hozzám, és nem is szeretnék nyolc havonta részeket hozni. Azonban 12 nap "kimaradás" szerintem még nem ad okot az aggodalomra. De döntse el mindenki maga.
    Mindenkinek jó szórakozást kívánok a következő izgalmas részhez!
  • @lilohorvath szia! köszönöm szépen a 6.ik rész feliratát :smile:
    @Corrupt szia! köszönöm a feltöltést :smile:
  • @Mary2013 Nagyon szívesen, kedves Mary :)
  • @lilohorvath a kommentelők szerint abba akartad hagyni? :joy:
  • @benassy. Nem, vagyis ki tudja mit hisz az illető. Enyhén szólva sértő, bántó és durva hangnemben kijelentette, hogy "áll, aztán ki tudja"... Hát már nem azért, de na. 12 napig nem hoztam új részt, ez azért kicsit erős, amikor előtte jó ütemben haladtam. :/ Főleg, hogy amúgy több felületen is megjelöltem, hogy lassan tudok majd csak haladni, szóval tájékoztattam is a nézőket. Itt, facebook-on, a blogomon, ÁÉ-n, de még ott kommentben is az egyik résznél jeleztem, hogy nem megy gyorsan...
  • @lilohorvath áá látom már most olvastam kispiszok kommentjét :D nem tudom miből feltételezte, egyébként mostanság ez nagy divat egyesek körében, hogy megmondják helyetted, hogy mit csinálsz , vagy csináltál esetleg csinálnod kéne :joy: illetve van egy másik probléma ami nem a te hibád és nem is tartozol bele, hogy a fordítók nagy százaléka nagyon lassan halad ,vagy belekezd tucatnyi sorozatba és aztán mind ott áll és persze azokat már nem vállalja senki el, az észlény tájékozatlan emberek pedig nem veszik a fáradtságot az utána keresésnek és nem is akarják sokszor nem is tudják ki a fordító, pedig már több sorozatot néztek tőle vagy épp néznek :D
  • @benassy Hát igen, de miért lett ez divat? Miért divat a tájékozatlanság illetve büszkének lenni arra, hogy valamiről nincs információnk? Hm...
    Igen, nagy százalékuk lassan halad. De könyörgöm, két hét még semmi! És tényleg, ott van a blogom megjelölve a főoldalon, de még a feliratban is benne van az elején, hát ez sem elég? :D Komolyan, mit csináljak? Menjek el hozzá és személyesen jelezzem, mikor hol tartok?
  • @lilohorvath lustaság fél vagy teljes egészség, kb ennyit tudok mondani rá, hogy vajon miért lehet divat ,de sajnos divat lett :D ha oda írtad volna pirossal kommentbe hogy meddig nem lesz következő rész akkor is valaki megkérdezte volna mikor jön a következő :joy: csőlátás létezik. Itt a fórumon ezer ilyen eset megtörtént hogy nyitott topikba megadott válasz után visszakérdezte ugyanazt a kérdést amire egy hozzászólással fentebb válaszoltam :D
  • @benassy Lehet pirossal írni? :D
    Ahh, nem tudom te hogy bírod, de én egy ilyentől fenn vagyok a plafonon! Azt hiszem, sürgősen el kell sajátítanom valami japán-kínai meditációs technikát hogy ezen egy szemem se rebbenjen :D
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.