A Man Called God

szerkesztette ezt: 2018 August itt: Egyebek
Érdeklődnék,hogy A man Callet God c. sorozatot első részét megtudtam nézni. Viszont kiírja,hogy a több része nincs fent. Megtaláltam más oldalon,de ott nincs hozzá magyar felirat.

• pótolva lesz
  • Kedves Corrupt! A 2. résznél nem jeleik meg a felirat, pedig már mindent próbáltam...(Crom, pure motion, AdBlock kikapcsolva, eredeti oldal...) Vannak olyan oldalak, ahol simán nézhető AdBlock alatt is, így megúszom az egyébként gusztustalan és kéretlen reklámokat. Kérhetem, hogy feltöltsétek máshova is? Előre is köszönöm! Boldog Karácsonyt! :-)
  • nálam megjelenik :)
  • Mi a titkod? :-)
  • Komolyan kérdezem, mert nem tudok rájönni, és más sorozatnál is előfordult, hogy nem látom a feliratot, a fentiek ellenére... Előre is köszönöm a segítséget!
  • @kiwwi66 CC gombra kattintasz ott kell bekapcsolni,de ha hatszáz blokkolót használsz egyszerre a feliratot is eltünteti neked úgyhogy töröld őket le és CC gombbal kapcsold be a feliratot
  • Kedves benassy! Köszönöm a segítséged! :-) Csak az AdBlock-ot használom, és az openload-os linkeknél ki szoktam kapcsolni. Eddig mindíg jól működött, valamiért most ennek ellenére inaktív a cc gomb...Egyébként mindannyiótoknak nagyon hálás vagyok az önfeláldozó munkátokért!!! :-D
  • @kiwwi66 mire te kikapcsolod addigra már letiltja és eltünteti a feliratot, ha betöltöd a videót már hiába kapcsolod ki, ezért írtam töröld le, továbbá ha van mellé más nevű blokkoló akkor hiába is kapcsolgatod , nem lesz eredmény, azon kívül, hogy magaddal szúrsz ki :) legfőképpen azt ajánlom olyan böngészőn próbáld ki amit nem nyomtál tele kiegészítőkkel, mondjuk mozilla ami üres, vagy az aktuális böngésződet inkognitóban , vagy más böngészőt ami szintén nincs teleszemetelve pluginokkal :)
  • Ok. Köszönöm! Mindent kipróbáltam, amit írtál, többször újraindítottam, miután letöröltem a blokkolót, kizárólag a PM bővítmény van a crom-ban, ennek ellenére nem jelenik meg a felirat. A cc gombra kattintva, englis vagy off, ill. url-ről vagy pc-ről feltöltést kínál fel... útálom az openloadot!:-) viszont az első 3-5 percet már vagy 20x láttam :-D assszem itt adom fel... :-(
  • @kiwwi66 a CC gombra kattintva választod english akkor mit történik? :o
  • az ég világon semmi... egyedül a szöveg betöltésre reagál, bármi mást nyomok, nincs reakció... :-)
  • szerkesztette ezt: January 2
    Kedves Mindenki! Csatlakoznék kiwwi66-hoz ugyanez a problémám, csak nekem semmi blokkolóm nincs. Most pl. Jackson Brodie-t akartam nézni és nem hozza egy istennek sem a feliratot, (letöltöttem külön de ott meg akkora a csúszás a 2. résznél, hogy élvezhetetlen) Van olyan openload, hogy minden ok, de egyes sorozatoknál semmi, csak a sok szopókás reklám, felirat egy sem.
  • @gykincs vírusírtód van? milyen böngészőt használsz? :)
  • Alapvetően Chrome-ot, de most letöltöttem vadi új Mozilla-t ott sincs felirat, tudtommal semmilyen vírusirtóm nincs külön telepítve
  • Kedves @benassy! Már több sorozatnál is beleütköztem a fenti problémába... Tudom, hogy nagy kérés, de lehetne, hogy ott, ahol csak openload-os link van, feltegyétek máshova is? Előre is köszönöm!
  • @kiwwi66 nem, mert lassan mindenki csak openload-ot használ, barátkozzatok meg vele azt ajánlom :)
  • Köszönöm! Bár nem ,,barátságtalanságból" nem nézem, hanem, mert nem tudom...
  • @kiwwi66 akkor ideje lesz megtanuld, lassan kizárólag csak az openes linkek maradnak meg, mert a többi már vagy törlődött, vagy a beküldők nem használnak mást azon kívül, mivel nagy százalékban csak az openload-os linkekre kattintgattok :)
  • @benassy

Jelentem, nálam a vidstore előnyt élvez.
    :smiley:
  • @Zsenilla sorozatok pár százalékánál van nem sokra mész vele , ennyit az előnyről, openload a legtöbb
  • Kedves @benassy! Nem a képességeimmel van baj, a fentiekben ,,átrágtuk" a dolgot, és megoldás nem született.
    Bemásolom emlékeztetőül: ,,Ok. Köszönöm! Mindent kipróbáltam, amit írtál, többször újraindítottam, miután letöröltem a blokkolót, kizárólag a PM bővítmény van a crom-ban, ennek ellenére nem jelenik meg a felirat. A cc gombra kattintva, englis vagy off, ill. url-ről vagy pc-ről feltöltést kínál fel... útálom az openloadot!:-) viszont az első 3-5 percet már vagy 20x láttam :-D assszem itt adom fel... :-( "
    Valami ötlet? Előre is köszönöm! :-)
  • @kiwwi66 telenoros vagy? :)
  • igen... ez lenne az ok? <:-O
  • @kiwwi66 igen, telenorosoknak nem jelenik meg a felirat de csak kizárólag openload-on,mikor még feldobtad a témát mi se tudtuk de azóta teljesen bebizonyosodott :neutral:
  • Tehát büntiből nem nézhetek sorikat? :-( sírok...
  • @kiwwi66 hát nem a mi büntink , szolgáltató valamit működött és nem csak neked ,minden telenorosnál így van ,itt a fórumon többen jelentkeztek, kipróbáltattam az egyik személlyel egy openload-os feliratot és be se tölti neki egyáltalán de ugyanaz a felirat más szolgáltatóval gond nélkül működik. Esetleg próbáld ki a pure motion-t pc-n és a Felirat 1 opciót válaszd vagy az attached opciót a CC gombnál
  • sajnos ezeken már túl vagyok... pc-n nézem, de felénk csak telenoros net van...
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.