Csak technikai kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudom-e nézni, hogy melyik filmet mikor néztem meg? Mármint, a pontos dátumot? Úgy értem, mikor azt a kis 'szem' -et zöldre kattintottam, hogy azt mikor tettem?
Csak kíváncsiságból kérdezném, hogy valahol van-e ez tárolva.
Köszi a választ.

• szerintem nem, a böngésződben az előzmények között rákereshetsz esetleg az adott epizód url-jére az talán ad dátumot, úgy kb behatárolhatod mikor nézted meg, de miért fontos ez?
  • @benassy
    Köszi, igazából nem fontos, magamat akartam jegyzőkönyvezni, hogy mikor kezdődött a korea-mániám. :-) Előzményeket gyakran törlöm, így ez a módszer nem működik.
    Köszi a választ!
    :-)
  • szerkesztette ezt: 2018 May
    @Zsenilla jah értem, akkor ezt sajna nem lehet megnézni előzményekben,ez túl régi idő, ha időpont van csatolva a megnézettnek jelöléshez akkor talán a @moderator meg tudja ezt mondani, de másképp ez nem deríthető ki , esetleg következtetni lehet, hogy az első koreai sorozatod , amit megnéztél melyik évben készült, de ez is megtévesztő lehet ,mert lehet egy nagyon régi évben készült sorozatot néztél meg :)
  • @benassy
    "de ez is megtévesztő lehet "
    Így van, az első 2004-ben készült. Erre emlékszem. :smile:
    Köszi még egyszer.
  • Üdv @Zsenilla! Itt megjegyzi a megnézés időpontját, vagyis amikor megnézetnek jelölted az epizódot: https://snitt.hu/
    Én más miatt használom :)
  • Üdv. Elképzelhető, hogy egy megnézettnek jelölt résznek, ha törlik a linkjét, akkor a jelölés is törlődik? Attól függetlenül, ha fel is kerül egy újabb link az adott részhez?
    Előre is köszönöm a választ.
  • @csakx - Nem így tapasztaltam. Általam látott sorozat újranézésekor ott volt az én "megnézett" jelem, ugyanakkor már teljesen új linkek voltak hozzárendelve, mert az eltelt időszakban törlődtek a korábbiak, és valaki újra felrakta, csak más megosztóra.
    A jelem betonba volt öntve. :D
  • Üdv Frame! Köszönöm szépen, hogy megosztottad a tapasztalatod. :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.