Jumong

A Jumong 2. részében valami baj lehet a linkkel. Ezt írja ki: This video is not yet ready! Please try again later! Ha lehet, rá tudnátok nézni? Wholecloud.net megosztón van. Előre is köszönöm!

• Köszönöm szépen! @benassy rád mindig lehet számítani. :smiley:
  • nincs mit :)
  • Bocsi, hogy megint zargatlak titeket, de a Jumong 6. részénél mindkét linken elcsúszott a felírat. Lehet rajta javítani?
  • Megcsinálom az időzítést ha tudom :)
  • köszi :smiley:
  • klonozod? kell a sub? :)
  • jöhet :)
  • köszönöm mindkettőtöknek. :smiley:
  • Üdv @benassy, a Jumong részeit te töltötted fel; köszönet érte, mégis megkérdezem nincs egy jobb minőségű példány, vagy hogy kell ezt mondani ebben a digitális világban?
    Kösz, ha foglalkozol a kérésemmel. És igen, láttam már sokszor, de sokkal jobb minőségben. :blush:
  • @1Merlin33 ha már láttad sokszor sokkal jobb minőségben, akkor nézés közben gondolj arra, hogy a fent lévő videónak jó a minősége, használd a képzelőerőd :D
  • :smiley: egy próbát megért
  • @1Merlin33 fejleszti a képzelőerőd és a vizuális képességeid :D
  • Az nem opció, hogy felteszel egy kitűnő minőségű videót, én pedig valami máson próbálgatom a képzelőerőm??? :wink:
  • @1Merlin33 itt csak olyan opció van amit én szabok meg :D
  • Halihó Mindenki! :smile:
    Szia @1Merlin33 :smile: , én meg azt javaslom, hogy tedd túl magad a kis "picsogáson" :joy: és nézd tovább a Doctor John-t :D Már nincs benne annyi sírás (ami egyébként számomra érthető volt) és igen kemény témát boncolgat :wink: Igaz, most egy kicsit leállt a fordítás, de - ígéret szerint - hamarosan kapjuk az új részeket :smiley:
  • Ó, andrea, már el is felejtettem jó John doktorunkat, nem is tudom, hol hagytam abba, de az ilyen könnyözöntől kiráz a hideg. Nincs még vége? Mármint a filmnek. A téma jó, a méltó halálról (és életről) tényleg lehetne beszélni is akár, de nem szoktak kialakulni jó beszélgetések a filmekről. @benassy "fukar kezekkel mérsz, de hiszen nagy úr vagy." Összeomlottam :smile:
  • Andrea (bocs)
  • Szia @1Merlin33 :smile: , de, Koreában vége van a sorozatnak :D , 7-én került adásba a befejező része :smile: Itt mi most a 6. résznél tartunk :smile: Te szerintem a 4. résznél hagytad abba :smile: Sajnálhatod. Erről a témáról lehetne is beszélgetni. Mi - a sok idétlenkedésen kívül - szoktunk is jókat beszélgetni, csak a koreai nők lába tabu téma :smiley: Nekem is egyik kedvencem a Jumong, de van annyi más, szuper jó sorozat, amit még biztos nem láttál, "összeomlás" helyett inkább keresgess :smiley:
  • Üdv @andrea640218, nem voltam SB-közelben, bocs. Nem igazán vonz már a dr John, de nem kizárt, hogy még adok neki/nekem egy esélyt. A Jumong minőségét fájlalom, nem élvezetes így nézni, de hát ez van. A koreai nők lábával kapcsolatban sok új és korszakalkotó megállapításokat tettem, de mivel tabusította a fórum, nem teszem közkinccsé. Viszont: még régebben próbálkoztam ezzel a tüzes pappal, főként Kim Nal Gil miatt, aki a Bidam óta emlékezetes nekem. Szóval ebben a sorozatban, már nem tudom hányadik résznél,valahol az elején még, van egy forró gombóc evés, amiben a nővérke, apáca aki mindig sóhajtozik, és hallelujáz, valami fergetegeset alakít. Isteni volt! Hárman eszik a gombócokat, amiket a harcias pap hozott, és hát elképesztőek. A sorozatot egyébként ezután a rész után nem sokkal abba is hagytam, nem tetszett, főként az ügyésznő zavart, pedig megpróbáltam paródiaként kezelni a karakterét; de szerintem nekifutok még egyszer a filmnek, már csak a forró gombóc evés technológiájának tanulmányozása miatt is. És persze várom, hátha @benassy megkönyörül rajtam/unk Jumong-ügyben. Hosszú lett, elnézést. Szia.
  • szerkesztette ezt: September 15
    Halihó Mindenki! :smile:
    Szia @1Merlin33 :smile: , OK, akkor térjünk vissza a Doctor John témára, ha befejeződik a sori fordítása :smile: Akkor megint nem marad más hátra, mint keresni egy másik sorozatot :joy: Ha gondolod, ajánlok neked egy párat :smiley: , csak mondd meg, milyen jellegűt szeretnél :wink:
    Ha nagyon félsz, hogy benned marad a tabutéma, írd meg magánban, alig várom, hogy megtudjam, milyen korszakalkotó megállapítást tettél :joy:
    A The Fiery Priest meg...haláli, nekem nagyon tetszik, kissé idétlen, de nagyon kedves :smiley: Annyi poén van benne, hogy eldöntöttem, ha vége lesz, le is fogom maratonozni, nehogy kimaradjon valami :smiley: Az ügyésznő :joy: , na nekem ő is tetszik, főleg ahogy a jajangmyeon-t eszi :joy: Ennél jobban szürcsölve már nem is lehet :D
    Ha Kim Nam Gil-lel komolyabb sorit akarsz, akkor nézd meg ezt:
    https://www.sorozatbarat.online/video/series/2216/Bad_Guy_online_sorozat/01_evad
    vagy nézd Jang Hyuk-kal ezt, ha még nem láttad volna, ez egy történelmi sori:
    https://www.sorozatbarat.online/video/series/836/A_melygyokeru_fa_online_sorozat/01_evad
    Idén eddig ez tetszett a legjobban, ezt is tudom ajánlani:
    https://www.sorozatbarat.online/video/series/7342/The_Last_Empress_online_sorozat/01_evad
  • Halihó Mindenki! :smile:
    Szia @1Merlin33 :smile: , megint én :smile: , csak jelezni szeretném, hogy felkerült a Doctor John 7. része, ugyan ebben is volt egy kis "picsogás", ennek ellenére úgy vélem, adnod kell neki/magadnak még egy esélyt :wink:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.